Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme 5000mAh Me 2 Porta WUW

Bateri E Jashtme 5000mAh Me 2 Porta WUW X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme 5000mAh Me 2 Porta WUW

Bateri E Jashtme 5000mAh Me 2 Porta WUW
Bateri E Jashtme 5000mAh Me 2 Porta WUW
Bateri E Jashtme 5000mAh Me 2 Porta WUW
Bateri E Jashtme 5000mAh Me 2 Porta WUW
Bateri E Jashtme 5000mAh Me 2 Porta WUW
Bateri E Jashtme 5000mAh Me 2 Porta WUW
Bateri E Jashtme 5000mAh Me 2 Porta WUW
Bateri E Jashtme 5000mAh Me 2 Porta WUW
Bateri E Jashtme 5000mAh Me 2 Porta WUW
Bateri E Jashtme 5000mAh Me 2 Porta WUW
Bateri E Jashtme 5000mAh Me 2 Porta WUW
Bateri E Jashtme 5000mAh Me 2 Porta WUW
Bateri E Jashtme 5000mAh Me 2 Porta WUW

Bateri E Jashtme 5000mAh Me 2 Porta WUW

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 2 PORTA

MARKA : WUW

KAPACITETI : 5000mAH

DALJE USB-A : 2 x DC 5V / 2A MAX

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM ME PERMASE TE VOGEL DHE TE HOLLE, I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

LLAMBE INDIKUESE QE TREGOJNE SAKTE PERQINDJEN E MBETUR TE BATERISE,

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT,

Color
Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,300 Ulje 35%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%