Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme 10000mah 22.5w Remax

Bateri E Jashtme 10000mah 22.5w Remax X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme 10000mah 22.5w Remax

Bateri E Jashtme 10000mah 22.5w Remax
Bateri E Jashtme 10000mah 22.5w Remax
Bateri E Jashtme 10000mah 22.5w Remax

Bateri E Jashtme 10000mah 22.5w Remax

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : REMAX

KAPACITETI : 10000mAH

HYRJE USB TYPE-C : DC 5V / 2A MAX

DALJE TYPE-C : DC 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A

USB: 4.5V/5A; 5V/4.5A; 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A

PERMASA : 105*54*17mm

PESHA : 180g

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, JETEGJATE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

MUND TE KARIKOHET VETE DHE TE KARIKOJE PAISJE NJEKOHESISHT

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

DIZENJIM I ME PERMASE TE VOGEL DHE TE HOLLE, I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE

VESHJE MATTE KUNDER SHENJAVE TE GISHTAVE

INDIKATORI LED TREGON NIVELIN E BATERISE

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE

Cmimi real Lek 3,900 Oferte Lek 2,800 Ulje 28%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%