Adaptor OTG Moxom Nga Lightning Ne HDMI + Lightning

Adaptor OTG Moxom Nga Lightning Ne HDMI + Lightning
Adaptor OTG Moxom Nga Lightning Ne HDMI + Lightning
Adaptor OTG Moxom Nga Lightning Ne HDMI + Lightning

Adaptor OTG Moxom Nga Lightning Ne HDMI + Lightning

Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,700 Ulje 23%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR LIGHTNING - USB

MARKA : MOXOM

MATERIALI : ABS

GJATESIA E KABELIT : 12cm

REZOLUCIONI I VIDEOS : 1080P @ 60Hz

FUQIA NE DALJE : 3A

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE HDMI DHE LIGHTNING

VECORI : ME KETE ADAPTOR SUPER TE VOGEL JU MUND TE LIDHNI NJE PAJISJE ME PORTE TE RREGULLT HDMI ME NJE PAJISJE LIGHTNING SI IPHONE/IPADI JUAJ,

KALIM TE DHENASH, KARIKIM, DEGJIM APO TELEFONATA TE GJITHA NE NJE,

ADAPTORI ESHTE I AFTE TE SUPORTOJE VIDEO DERI NE 1080P NGA PORTA HDMI DHE DERI NE 3A NGA PORTA LIGHTNING PER TE KARIKUAR IPHONEN TUAJ SHPEJT DHE LEHTE,

PAMJE E THJESHTE, MATERIAL CILESOR RESIZTENT NDAJ OKSIDIMIT DHE PERDORIMIT, PERMASE E VOGEL, MBAJENI GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%