Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm

Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm

Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm

Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm

Emri: Adaptor Lightning

Marka: Baseus

Materiali: ABS + TPE + Alumin

Dalje: 2A MAX

Përmasa: 120 x 12 x 12 mm

Pesha: 20g

Përshtatet për: Paisjet me portë Lightning me sistem iOS 10 e sipër

Veçori:

• Me këtë konverter mund të karikoni paisjen tuaj dhe të dëgjoni muzikë njëkohësisht

• Pamje moderne luksuoze, material cilësor rezistent ndaj oksidimit dhe përdorimit, përmasë e vogël, mbajeni gjithmonë me vete pa ju rënduar.

• Çip inteligjent për dekodimin e zërit siguron transmetim me shpejtësi të lartë dhe tingull të qartë Hi-Fi.

• Material i lakueshëm rezistent ndaj përthyerjes.

• Përshtatet gjerësisht me paisjet me portë Lightning.

Shënim: Nuk mundëson përgjigjen ndaj telefonatës nga kufja, nuk mundëson transmetim të dhënash.

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,500 Ulje 40%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%