Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Metalik Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter/Laptop Me Porte USB/Type-C

Adaptor Metalik Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter/Laptop Me Porte USB/Type-C X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Metalik Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter/Laptop Me Porte USB/Type-C

Adaptor Metalik Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter/Laptop Me Porte USB/Type-C
Adaptor Metalik Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter/Laptop Me Porte USB/Type-C
Adaptor Metalik Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter/Laptop Me Porte USB/Type-C
Adaptor Metalik Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter/Laptop Me Porte USB/Type-C
Adaptor Metalik Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter/Laptop Me Porte USB/Type-C
Adaptor Metalik Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter/Laptop Me Porte USB/Type-C
Adaptor Metalik Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter/Laptop Me Porte USB/Type-C
Adaptor Metalik Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter/Laptop Me Porte USB/Type-C
Adaptor Metalik Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter/Laptop Me Porte USB/Type-C
Adaptor Metalik Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter/Laptop Me Porte USB/Type-C
Adaptor Metalik Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter/Laptop Me Porte USB/Type-C
Adaptor Metalik Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter/Laptop Me Porte USB/Type-C
Adaptor Metalik Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter/Laptop Me Porte USB/Type-C
Adaptor Metalik Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter/Laptop Me Porte USB/Type-C
Adaptor Metalik Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter/Laptop Me Porte USB/Type-C
Adaptor Metalik Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter/Laptop Me Porte USB/Type-C
Adaptor Metalik Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter/Laptop Me Porte USB/Type-C
Adaptor Metalik Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter/Laptop Me Porte USB/Type-C
Adaptor Metalik Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter/Laptop Me Porte USB/Type-C
Adaptor Metalik Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter/Laptop Me Porte USB/Type-C

Adaptor Metalik Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter/Laptop Me Porte USB/Type-C

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA

MARKA : ORICO

MATERIALI : ALUMIN

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE USB

PORTA HYRJE : USB 3.0 ME SHPEJTESI TRANSMETIMI 5GBps

4 PORTA USB 3.0 : ME SHPEJTESI TRANSMETIMI 5GBps, PER MAUS, TASTIERE APO PAJISJE TE TJERA QE FUQIZOHEN NGA USB

PORTA MICRO : DALJE 5V DHE MUND TE LEXOJE HARDDISK TE JASHTEM DERI NE 4TB

VECORI : DIZENJIM I VECANTE TRANSPARENT DHE KOMPAKT PER TE ZENE ME PAK VEND,

MEKANIZEM ME MONTIM PER TA FIKSUAR NE TAVOLINE APO NE MONITORIN E KOMPJUTERIT

SHPEJTESI E LARTE LEXIMI DHE TRANSMETIMI TE TE DHENAVE

SHUME PORTA USB KU MUND TE LIDHNI MAUS , TASTIERE, FRESKUESE ETJ SIPAS RASTIT TE PERDORIMIT

MATERIAL CILESOR I LEHTE ME PERMASE TE VOGEL PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO PA JU RENDUAR

TE GJITHA PORTAT USB MUND TE PERDOREN NJEKOHESISHT 

Cmimi real Lek 3,700 Oferte Lek 2,500 Ulje 32%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%