Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Me Shume Porta Per Laptop 11 Ne 1 Me Porte Type-C Baseus

Adaptor Me Shume Porta Per Laptop 11 Ne 1 Me Porte Type-C Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Me Shume Porta Per Laptop 11 Ne 1 Me Porte Type-C Baseus

Adaptor Me Shume Porta Per Laptop 11 Ne 1 Me Porte Type-C Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop 11 Ne 1 Me Porte Type-C Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop 11 Ne 1 Me Porte Type-C Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop 11 Ne 1 Me Porte Type-C Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop 11 Ne 1 Me Porte Type-C Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop 11 Ne 1 Me Porte Type-C Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop 11 Ne 1 Me Porte Type-C Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop 11 Ne 1 Me Porte Type-C Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop 11 Ne 1 Me Porte Type-C Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop 11 Ne 1 Me Porte Type-C Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop 11 Ne 1 Me Porte Type-C Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop 11 Ne 1 Me Porte Type-C Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop 11 Ne 1 Me Porte Type-C Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop 11 Ne 1 Me Porte Type-C Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop 11 Ne 1 Me Porte Type-C Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop 11 Ne 1 Me Porte Type-C Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop 11 Ne 1 Me Porte Type-C Baseus

Adaptor Me Shume Porta Per Laptop 11 Ne 1 Me Porte Type-C Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR LAPTOPI ME 11 PORTA NE 1 KABELL

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + SILIKON

PERMASA : 280 x 58 x 20mm

GJATESIA E KABELLIT : 25cm

PESHA : 267g

FISHE DALJE : TYPE-C

PORTE DALJE : 2x HDMI 4K, VGA, USB3.0 x 3, RJ45, 3.5mm AUDIO, SLOT KARTE SD, SLOT KARTE MICRO TF, TYPE-C

FUQIA TYPE-C : 100W MAX

FUQIA USB 1 / 2 / 3 : 17.5W (5V/1.5A ) MAX

TENSIONI I PUNES : 5V ~ 20V

RRYMA E PUNES : 450mA ~ 2550mA

TEMPERATURA E PUNES : 0 ~ 45ºC

VECORI : 11 FUNKSIONE NE 1 PAISJE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT,

LIDHET ME TELEVIZOR ME PORTE HDMI,

LIDHET ME PROJEKTOR ME PORTE VGA,

LIDHET ME INTERNET ME PORTE RJ45,

LIDHET ME KUFJE ME PORTE AUDIO 3.5mm,

CDO PORTE KA ÇIP ME VETE DUKE SIGURUAR KESHTU PERFORMANCEN EKSELENTE

MUND TE LIDHET ME AKSESORE TE JASHTEM SI TASTIERA, MUASI, HARDISKU ETJ NEPERMJET 3 PORTAVE USB 3.0 DUKE E PERDORUR LAPTOPIN SI DESKTOP PER TE LEHTESUAR DHE SHPEJTUAR PERPUNIMIN E TE DHENAVE,

MATERIALI PREJ ALIAZHI TE ALUMINIT E SHPERHAP NE MENYRE EFFEKTIVE NXEHTESINE E LAPTOPIT,

PERSHTATET ME LAPTOPET ME PORTE TYPE-C DHE POTHUJASE ME TE GJITHE SISTEMET E OPERIMIT(PERVEC XP 64-BIT DHE LINUX),

PRANON KARTE MEMORIE NORMALE DHE MICRO DUKE I LEXUAR NE CAST,

GJEN PERDORIM NE SHUME SITUATA DUKE JU SJELLE LEHTESI, KURSIM KOHE DHE PARASH,

INTERAKTIVITET ME LAPTOPIN NE PERDORIMIN E PERDITSHEM

TJETER : MBESHTETESE PREJ SILIKONI MBROJNE LAPTOPIN TUAJ NGA GERVISHTJET SI DHE SIGUROJNE QENDRUESHMERI NE SIPERFAQEN KU MBESHTETET

Cmimi real Lek 12,500 Oferte Lek 9,800 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%