Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Me Shumë Porta 8 Në 1 Orico Për Laptop/Celular Me Portë Type-C

Adaptor Me Shumë Porta 8 Në 1 Orico Për Laptop/Celular Me Portë Type-C X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Me Shumë Porta 8 Në 1 Orico Për Laptop/Celular Me Portë Type-C

Adaptor Me Shumë Porta 8 Në 1 Orico Për Laptop/Celular Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 8 Në 1 Orico Për Laptop/Celular Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 8 Në 1 Orico Për Laptop/Celular Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 8 Në 1 Orico Për Laptop/Celular Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 8 Në 1 Orico Për Laptop/Celular Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 8 Në 1 Orico Për Laptop/Celular Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 8 Në 1 Orico Për Laptop/Celular Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 8 Në 1 Orico Për Laptop/Celular Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 8 Në 1 Orico Për Laptop/Celular Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 8 Në 1 Orico Për Laptop/Celular Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 8 Në 1 Orico Për Laptop/Celular Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 8 Në 1 Orico Për Laptop/Celular Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 8 Në 1 Orico Për Laptop/Celular Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 8 Në 1 Orico Për Laptop/Celular Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 8 Në 1 Orico Për Laptop/Celular Me Portë Type-C

Adaptor Me Shumë Porta 8 Në 1 Orico Për Laptop/Celular Me Portë Type-C

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA

MARKA : ORICO

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + PC TRANSPARENTE

NGJYRA : GRI

HYRJE : 1 x TYPE-C / 3 x USB 3.0 / 1 x TF CARD / 1 x SD CARD / 1 x HDMI / 1 x RJ45

PERMASA : 115 x 46 x 16mm

GJATESIA E KABELLIT : 13cm

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE TYPE-C

VECORI : MATERIAL CILESOR DHE PERMASE E VOGEL PER TA PASUR GJITHMONE ME VETE,

PAMJE MODERNE ME DIZENJIM FUTURISTIK

PORTA TE NDRYSHME PER CDO RAST PERDORIMI,

SHPEJTESI KARIKIMI DHE TRANSMETIMI TE MAHNITSHME,

LIDHET ME TELEVIZOR ME PORTE HDMI,

MUND TE LIDHET ME AKSESORE TE JASHTEM SI TASTIERA, MUASI, HARDISKU ETJ NEPERMJET 2 PORTAVE USB 2.0 DHE USB 3.0 DUKE E PERDORUR LAPTOPIN SI DESKTOP PER TE PERPUNUAR ME SHPEJTE DHE ME LEHTE TE DHENA TE NDRYSHME,

MATERIALI PREJ ALIAZHI TE ALUMINIT E SHPERHAP NE MENYRE EFFEKTIVE NXEHTESINE,

GJEN PERDORIM NE SHUME SITUATA DUKE JU SJELLE LEHTESI, KURSIM KOHE DHE PARASH,

INTERAKTIVITET PRODUKTIV ME LAPTOPIN/CELULARIN NE PERDORIMIN E PERDITSHEM,

Cmimi real Lek 6,900 Oferte Lek 5,000 Ulje 28%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%