Adaptor Me Shumë Porta 5 Në 1 Orico Për Laptop Me Portë Type-C

Adaptor Me Shumë Porta 5 Në 1 Orico Për Laptop Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 5 Në 1 Orico Për Laptop Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 5 Në 1 Orico Për Laptop Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 5 Në 1 Orico Për Laptop Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 5 Në 1 Orico Për Laptop Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 5 Në 1 Orico Për Laptop Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 5 Në 1 Orico Për Laptop Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 5 Në 1 Orico Për Laptop Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 5 Në 1 Orico Për Laptop Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 5 Në 1 Orico Për Laptop Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 5 Në 1 Orico Për Laptop Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 5 Në 1 Orico Për Laptop Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 5 Në 1 Orico Për Laptop Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 5 Në 1 Orico Për Laptop Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 5 Në 1 Orico Për Laptop Me Portë Type-C
Adaptor Me Shumë Porta 5 Në 1 Orico Për Laptop Me Portë Type-C

Adaptor Me Shumë Porta 5 Në 1 Orico Për Laptop Me Portë Type-C

Cmimi real Lek 5,000 Oferte Lek 3,500 Ulje 30%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA

MARKA : ORICO

MATERIALI : ALIAZH ZINKU + ABS + AKRILIK

NGJYRA : GRI

HYRJE : 1 x USB 2.0 / 1 x USB 3.0 / 1 x TF CARD / 1 x SD CARD / 1 x HDMI

PERMASA : 108 x 29 x 13 mm

GJATESIA E KABELLIT : 13cm

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE TYPE-C

VECORI : MATERIAL CILESOR DHE PERMASE E VOGEL PER TA PASUR GJITHMONE ME VETE,

PAMJE MODERNE ME DIZENJIM FUTURISTIK

PORTA TE NDRYSHME PER CDO RAST PERDORIMI,

SHPEJTESI KARIKIMI DHE TRANSMETIMI TE MAHNITSHME,

LIDHET ME TELEVIZOR ME PORTE HDMI,

MUND TE LIDHET ME AKSESORE TE JASHTEM SI TASTIERA, MUASI, HARDISKU ETJ NEPERMJET 2 PORTAVE USB 2.0 DHE USB 3.0 DUKE E PERDORUR LAPTOPIN SI DESKTOP PER TE PERPUNUAR ME SHPEJTE DHE ME LEHTE TE DHENA TE NDRYSHME,

MATERIALI PREJ ALIAZHI TE ZINKUT E SHPERHAP NE MENYRE EFFEKTIVE NXEHTESINE,

GJEN PERDORIM NE SHUME SITUATA DUKE JU SJELLE LEHTESI, KURSIM KOHE DHE PARASH,

INTERAKTIVITET PRODUKTIV ME LAPTOPIN NE PERDORIMIN E PERDITSHEM,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%