Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Konvertimi Baseus HDMI Ne VGA 1080P

Adaptor Konvertimi Baseus HDMI Ne VGA 1080P X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Konvertimi Baseus HDMI Ne VGA 1080P

Adaptor Konvertimi Baseus HDMI Ne VGA 1080P
Adaptor Konvertimi Baseus HDMI Ne VGA 1080P
Adaptor Konvertimi Baseus HDMI Ne VGA 1080P
Adaptor Konvertimi Baseus HDMI Ne VGA 1080P
Adaptor Konvertimi Baseus HDMI Ne VGA 1080P
Adaptor Konvertimi Baseus HDMI Ne VGA 1080P
Adaptor Konvertimi Baseus HDMI Ne VGA 1080P
Adaptor Konvertimi Baseus HDMI Ne VGA 1080P
Adaptor Konvertimi Baseus HDMI Ne VGA 1080P
Adaptor Konvertimi Baseus HDMI Ne VGA 1080P

Adaptor Konvertimi Baseus HDMI Ne VGA 1080P

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL ADAPTOR HDMI NE VGA

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 20cm

PERMASA : 45 x 43 x 16.4mm

NGJYRA : E ZEZE

DALJE VGA : 1920 x 1080 @ 60Hz (MAX)

PERDORIMI : PER TRANSMETIM FIGURE NGA PAJISJET ME PORTE HDMI(PS3 PRO / PS4, LAPTOP ETJ) DREJT PAJISJEVE ME PORTE VGA(MONITOR, PROJEKTOR, TELEVIZOR ETJ)

PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE HDMI DHE VGA

VECORI : KONVERTIM HD, SHIJONI VIDEO HD NE EKRAN TE MADH

MATERIAL TEPER REZISTENT  DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

CIP ME PERFORMANCE TE LARTE TRANSMETIMI

BAKER I ME SHTRESE KALLAJI PER TRANSMETIM TE STABILIZUAR TE IMAZHIT

PORTE MICRO PER TE MARRE ENERGJI DHE AUX PER TE TRANSMETUAR AUDIO

LIDHNI PS3 PRO / PS4 ME TELEVIZOR, LUANI LOJRA NE EKRAN TE MADH

PERSHTATET ME SHUMELLOJSHMERI PAJISJESH QE JANE TE PAJISUR ME PORTE HDMI

PERSHTATET ME SHUMICEN E SISTEMEVE TE OPERIMIT QE GJENDEN NE TREG SOT, SI WINDOWS, LINUX, MAC OS ETJ.

PERDORET DIREKT SAPO TE LIDHET, NUK KA NEVOJE PER INSTALIME SHTESE

PERMASE E VOGEL PER TA MBAJTUR LEHTE ME VETE DHE PER TA PERDORUR SA HERE JU NEVOJITET

Size
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,900 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%