Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Karikimi Per Motor Proda

Adaptor Karikimi Per Motor Proda X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Karikimi Per Motor Proda

Adaptor Karikimi Per Motor Proda
Adaptor Karikimi Per Motor Proda
Adaptor Karikimi Per Motor Proda
Adaptor Karikimi Per Motor Proda
Adaptor Karikimi Per Motor Proda
Adaptor Karikimi Per Motor Proda
Adaptor Karikimi Per Motor Proda
Adaptor Karikimi Per Motor Proda
Adaptor Karikimi Per Motor Proda

Adaptor Karikimi Per Motor Proda

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

 EMRI : ADAPTOR KARIKIMI

MARKA : PRODA REMAX

MATERIALI : ABS + PC

NGJYRA : E ZEZE

HYRJE : DC 10V - 16V

DALJE : DC 5V - 2.4A

GJATESIA E KABELLIT : 1.5m

VECORI : KARIKONI TELEFONIN TUAJ EDHE NE LEVIZJE ME MOTORR FALE ADAPTORIT PRODA,

LIDHET DIREKT ME BATERINE SHUME LEHTE,

NGJITET TEK PJESA MBAJTESE ME ANE TE NGJITESVE,

DALJE USB FEMER PER TU PERDORUR ME KABELLIN TUAJ PERKATES SIPAS TELEFONIT QE KENI,

KARIKIM I SHPEJTE DHE I SIGURT ME NJE AMPERAZH PREJ 2.4A,

INSTALIM I SIGURT NE TIMON FALE FASHETAVE TE PERFSHIRA,

LEHTESISHT E VENDOSSHME NE BICIKLETEN OSE MOTORRIN TUAJ,

 

DIZENJIM ME KAPAK KUNDER UJIT DHE SHIUT PER TU PERDORUR NE CDO AMBJENT,

 

Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,500 Ulje 32%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%