Adaptor Karikimi Per Makine Dhe Per Ndezje Te Cigares Baseus

Adaptor Karikimi Per Makine Dhe Per Ndezje Te Cigares Baseus
Adaptor Karikimi Per Makine Dhe Per Ndezje Te Cigares Baseus
Adaptor Karikimi Per Makine Dhe Per Ndezje Te Cigares Baseus
Adaptor Karikimi Per Makine Dhe Per Ndezje Te Cigares Baseus
Adaptor Karikimi Per Makine Dhe Per Ndezje Te Cigares Baseus
Adaptor Karikimi Per Makine Dhe Per Ndezje Te Cigares Baseus

Adaptor Karikimi Per Makine Dhe Per Ndezje Te Cigares Baseus

Cmimi real Lek 2,400 Oferte Lek 2,100 Ulje 13%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE DHE CIGARE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

NGJYRA : ZEZE

HYRJE : DC 12 - 24V

FUQIA: 100W

DALJE USB : DC5V/3A、9V/2A、12V/1.5A

VECORI : MATERIAL I ZGJEDHUR SHUME CILESOR,

DIZENJIM ME PERMASE SUPER TE VOGEL KOMPKATE,

I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE PA ZENE SHUME VEND,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET DHE MODELET E MAKINAVE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE PER JU DHE PAISJEN TUAJ,

NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES PER KARIKIM TE SHPEJTE DHE TE SIGURTE ,

CERTIFIKUAR SIPAS CE FCC RoHS 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%