Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Karikimi 36W Me Dy Porta Per Makine Baseus Small Screw

Adaptor Karikimi 36W Me Dy Porta Per Makine Baseus Small Screw X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Karikimi 36W Me Dy Porta Per Makine Baseus Small Screw

Adaptor Karikimi 36W Me Dy Porta Per Makine Baseus Small Screw
Adaptor Karikimi 36W Me Dy Porta Per Makine Baseus Small Screw
Adaptor Karikimi 36W Me Dy Porta Per Makine Baseus Small Screw
Adaptor Karikimi 36W Me Dy Porta Per Makine Baseus Small Screw
Adaptor Karikimi 36W Me Dy Porta Per Makine Baseus Small Screw
Adaptor Karikimi 36W Me Dy Porta Per Makine Baseus Small Screw
Adaptor Karikimi 36W Me Dy Porta Per Makine Baseus Small Screw
Adaptor Karikimi 36W Me Dy Porta Per Makine Baseus Small Screw
Adaptor Karikimi 36W Me Dy Porta Per Makine Baseus Small Screw

Adaptor Karikimi 36W Me Dy Porta Per Makine Baseus Small Screw

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI SMALL SCREW

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

NGJYRA : E ZEZE 

HYRJE : DC 12 - 24V

DALJE : 5V / 2.4A  |  9V / 2A  |  12V / 1.5A

FUQIA NE DALJE : 36W MAX

PERMASA : 58 x 26 x 24 mm

PESHA : 31g

VECORI : MATERIAL I ZGJEDHUR SHUME CILESOR,

FALE TEKNOLOGJISE QUALCOMM 3.0 MUND TE KARIKOJE SHPEJTE 2 PAISJE NJEHERESH,

DIZENJIM ME PERMASE SUPER TE VOGEL KOMPKATE,

I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE PA ZENE SHUME VEND,

INDIKATOR LED QETESUES PER TA DALLUR GJATE NATES,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAJISJET DHE MODELET E MAKINAVE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE PER JU DHE PAISJEN TUAJ,

NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE

CERTIFIKUAR SIPAS CE FCC RoHS PER CILESI DHE SIGURI

Cmimi real Lek 2,400 Oferte Lek 1,600 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%