ADAPTOR KARIKIMI FAST CHARGE PER MAKINE BASEUS ME DY PORTA USB DHE TYPE C 45W

Zbritje 14%

Material: ME KABELL
Çmimi:
Lek 2,400 Lek 2,800
Gjendje:
Në gjendje

Përshkrimi

Produkte që mund të pëlqeni

Produkte që keni parë së fundi