Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Interneti RJ45 LAN Baseus Me Kabell Type-C

Adaptor Interneti RJ45 LAN Baseus Me Kabell Type-C X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Interneti RJ45 LAN Baseus Me Kabell Type-C

Adaptor Interneti RJ45 LAN Baseus Me Kabell Type-C
Adaptor Interneti RJ45 LAN Baseus Me Kabell Type-C
Adaptor Interneti RJ45 LAN Baseus Me Kabell Type-C
Adaptor Interneti RJ45 LAN Baseus Me Kabell Type-C
Adaptor Interneti RJ45 LAN Baseus Me Kabell Type-C
Adaptor Interneti RJ45 LAN Baseus Me Kabell Type-C
Adaptor Interneti RJ45 LAN Baseus Me Kabell Type-C
Adaptor Interneti RJ45 LAN Baseus Me Kabell Type-C
Adaptor Interneti RJ45 LAN Baseus Me Kabell Type-C
Adaptor Interneti RJ45 LAN Baseus Me Kabell Type-C
Adaptor Interneti RJ45 LAN Baseus Me Kabell Type-C
Adaptor Interneti RJ45 LAN Baseus Me Kabell Type-C
Adaptor Interneti RJ45 LAN Baseus Me Kabell Type-C

Adaptor Interneti RJ45 LAN Baseus Me Kabell Type-C

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR INTERNETI

MARKA : BASEUS 

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

GJATESIA E KABELLIT : 15cm

NGJYRA : E ZEZE

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE USB ME SISTEM MAC OS SIERRA / WINDOWS 10 / CHROME OS / ETJ

PORTA RJ45 : PER TE LIDHUR PAJISJEN ME INTERNET NEPERMJET KABELLIT LAN ME SHPEJTESI 1GBps

VECORI : PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

SHPEJTESI E LARTE INTERNETI DERI NE 1GBps

GJEN PERDORIM NE SHUME SITUATA DUKE JU SJELLE LEHTESI, KURSIM KOHE DHE PARASH,

INTERAKTIVITET PRODUKTIV ME LAPTOPIN NE PERDORIMIN E PERDITSHEM

INDIKATORI LED TREGON STATUSIN E PUNES SE ADAPTORIT

Color
Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,400 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%