Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor HUB WIWU 5 Në 1 Me Portë HDMI 4k@30Hz Dhe USB 3.0

Adaptor HUB WIWU 5 Në 1 Me Portë HDMI 4k@30Hz Dhe USB 3.0 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor HUB WIWU 5 Në 1 Me Portë HDMI 4k@30Hz Dhe USB 3.0

Adaptor HUB WIWU 5 Në 1 Me Portë HDMI 4k@30Hz Dhe USB 3.0
Adaptor HUB WIWU 5 Në 1 Me Portë HDMI 4k@30Hz Dhe USB 3.0
Adaptor HUB WIWU 5 Në 1 Me Portë HDMI 4k@30Hz Dhe USB 3.0
Adaptor HUB WIWU 5 Në 1 Me Portë HDMI 4k@30Hz Dhe USB 3.0
Adaptor HUB WIWU 5 Në 1 Me Portë HDMI 4k@30Hz Dhe USB 3.0
Adaptor HUB WIWU 5 Në 1 Me Portë HDMI 4k@30Hz Dhe USB 3.0
Adaptor HUB WIWU 5 Në 1 Me Portë HDMI 4k@30Hz Dhe USB 3.0
Adaptor HUB WIWU 5 Në 1 Me Portë HDMI 4k@30Hz Dhe USB 3.0

Adaptor HUB WIWU 5 Në 1 Me Portë HDMI 4k@30Hz Dhe USB 3.0

Emri: Adaptor me Shumë Porta

Marka: WIWU

Materiali: Aliazh Alumini

Përshtatet për: Pajisjet me porte Type-C

Hyrje: 5V / 9V / 14.5V / 20V - 5A (100W MAX)

3 x Porta USB 3.0: Me shpejtësi transmetimi 5GBps

Portë HDMI: 4K @ 30Hz

Portë dalëse: Portë Type-C

Veçoritë:

• Material cilësor dhe përmasë e vogël për ta pasur gjithmonë me vete.

• Pamje moderne me porta të ndryshme për çdo rast përdorimi.

• Shpejtësi karikimi dhe transmetimi të mahnitshme deri në 5Gbps.

• Mbrojtje e shumëfishtë e qarkut.

• Porta HDMI mbështet pamje deri në 4K për ta lidhur me një monitor apo televizor.

• Mund të lidhet me aksesorë të jashtëm si tastiera, muasi, hardisku etj nëpërmjet 3 portave USB duke e përdorur laptopin si desktop për të punuar me shpejtë dhe më lehtë të dhëna të ndryshme.

• Materiali prej aliazh të aluminit e shpërndan në mënyrë efektive nxehtësinë.

• Gjen përdorim në shumë situata duke ju sjellë lehtësi, kursim kohë dhe parash.

• Interaktivitet produktiv me laptopin në përdorimin e përditshëm.

Cmimi real Lek 5,600 Oferte Lek 4,000 Ulje 29%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%