Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Super Adaptor HUB Type-C Me 10 Porta

Super Adaptor HUB Type-C Me 10 Porta X
+
-
=

?
Porosit Tani

Super Adaptor HUB Type-C Me 10 Porta

Super Adaptor HUB Type-C Me 10 Porta
Super Adaptor HUB Type-C Me 10 Porta
Super Adaptor HUB Type-C Me 10 Porta
Super Adaptor HUB Type-C Me 10 Porta
Super Adaptor HUB Type-C Me 10 Porta
Super Adaptor HUB Type-C Me 10 Porta
Super Adaptor HUB Type-C Me 10 Porta
Super Adaptor HUB Type-C Me 10 Porta
Super Adaptor HUB Type-C Me 10 Porta
Super Adaptor HUB Type-C Me 10 Porta
Super Adaptor HUB Type-C Me 10 Porta
Super Adaptor HUB Type-C Me 10 Porta

Super Adaptor HUB Type-C Me 10 Porta

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA 

MARKA : ORICO

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + ABS

PERSHTATET PER : PAJISJET ME PORTE TYPE-C

GJATESIA E KABELLIT: 20CM

HYRJE TYPE-C : 100W MAX

PORTA HDMI : DALJE VIDEO ME REZOLUCION 4K @ 30Hz

3 x PORTE USB 3.0 : ME SHPEJTESI TRANSMETIMI 5GBps

PORTE SD DHE MICRO SD : DERI NE 32GB

PORTE RJ45 : PER INTERNET & LAN

PORTE AUX : 3.5mm PER AUDIO

VECORI : MATERIAL CILESOR DHE PERMASE E VOGEL PER TA PASUR GJITHMONE ME VETE,

PAMJE MODERNE PLOT SHKELQIM, PORTA TE NDRYSHME PER CDO RAST PERDORIMI,

SHPEJTESI KARIKIMI DHE TRANSMETIMI TE MAHNITSHME,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT, LIDHET ME TELEVIZOR ME PORTE HDMI,

MUND TE LIDHET ME AKSESORE TE JASHTEM SI TASTIERA, MUASI, HARDISKU ETJ NEPERMJET 3 PORTAVE USB 3.0 DUKE E PERDORUR LAPTOPIN SI DESKTOP PER TE PERPUNUAR ME SHPEJTE DHE ME LEHTE TE DHENA TE NDRYSHME,

VJEN ME PORTE HDMI DHE VGA PER DALJE VIDEO,

PORTE RJ45 PER INTERNET DHE LAN DHE PORTE AUX 3.5mm PER AUDIO

MATERIALI PREJ ALIAZHI TE ALUMINIT E SHPERHAP NE MENYRE EFFEKTIVE NXEHTESINE,

GJEN PERDORIM NE SHUME SITUATA DUKE JU SJELLE LEHTESI, KURSIM KOHE DHE PARASH,

INTERAKTIVITET PRODUKTIV ME LAPTOPIN NE PERDORIMIN E PERDITSHEM

Cmimi real Lek 5,600 Oferte Lek 4,800 Ulje 14%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%