Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Hub me Dalje të Dyfishtë USB-A dhe Type-C me 4 Porta

Adaptor Hub me Dalje të Dyfishtë USB-A dhe Type-C me 4 Porta X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Hub me Dalje të Dyfishtë USB-A dhe Type-C me 4 Porta

Adaptor Hub me Dalje të Dyfishtë USB-A dhe Type-C me 4 Porta
Adaptor Hub me Dalje të Dyfishtë USB-A dhe Type-C me 4 Porta
Adaptor Hub me Dalje të Dyfishtë USB-A dhe Type-C me 4 Porta
Adaptor Hub me Dalje të Dyfishtë USB-A dhe Type-C me 4 Porta
Adaptor Hub me Dalje të Dyfishtë USB-A dhe Type-C me 4 Porta
Adaptor Hub me Dalje të Dyfishtë USB-A dhe Type-C me 4 Porta

Adaptor Hub me Dalje të Dyfishtë USB-A dhe Type-C me 4 Porta

Emri: Adaptor me shumë porta

Marka: Wiwu

Materiali: Aliazh alumini

Përshtatet për: Pajisjet me portë USB-A dhe Type-C

3 x porta USB: Me shpejtësi transmetimi 5GBps

1 x Portë Type-C: Me shpejtësi transmetimi 5GBps

Veçori:

 • Lidhet dhe përdoret direkt pa nevojë për drivera ose aplikacion shtesë.

 • Material cilësor dhe përmasë e vogël për ta pasur gjithmonë me vete.

 • Shpejtësi transmetimi të mahnitshme me mbrojtje të shumëfishtë të qarkut.

 • Mund të lidhet me aksesorë të jashtëm si tastiera, maus, hardisku etj nëpërmjet 3 portave USB 3.0 duke e përdorur laptopin si desktop për të përpunuar me shpejtësi dhe me lehtësi të dhëna të ndryshme.

 • Materiali prej aliazhi të aluminit e shpërndan në mënyrë efektive nxehësinë.

 • Ka indikator LED që ju tregon nëse adaptori është vendosur në punë apo jo.

 • Gjen përdorim në shumë situata duke ju sjellë lehtësi, kursim kohë dhe parash.
 • Interaktivitet produktiv me laptopin në përdorimin e përditshëm.
Cmimi real Lek 3,600 Oferte Lek 2,600 Ulje 28%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%