Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor OTG nga USB ne Type-c Baseus

Adaptor OTG nga USB ne Type-c Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor OTG nga USB ne Type-c Baseus

Adaptor OTG nga USB ne Type-c Baseus
Adaptor OTG nga USB ne Type-c Baseus
Adaptor OTG nga USB ne Type-c Baseus
Adaptor OTG nga USB ne Type-c Baseus
Adaptor OTG nga USB ne Type-c Baseus
Adaptor OTG nga USB ne Type-c Baseus
Adaptor OTG nga USB ne Type-c Baseus
Adaptor OTG nga USB ne Type-c Baseus
Adaptor OTG nga USB ne Type-c Baseus
Adaptor OTG nga USB ne Type-c Baseus
Adaptor OTG nga USB ne Type-c Baseus
Adaptor OTG nga USB ne Type-c Baseus
Adaptor OTG nga USB ne Type-c Baseus
Adaptor OTG nga USB ne Type-c Baseus
Adaptor OTG nga USB ne Type-c Baseus
Adaptor OTG nga USB ne Type-c Baseus

Adaptor OTG nga USB ne Type-c Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR USB TYPE-C

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

FUQIA NE DALE : 5A MAX FAST CHARGE

SHPEJTESIA E TRANSMETIMIT TE DHENAVE : 480Mbps

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE USB DHE KABELL TYPE-C

VECORI : ME KETE ADAPTOR SUPER TE VOGEL JU MUND TE LIDHNI NJE PAJISJE ME KABELL TYPE-C ME NJE PORTE TE RREGULLT USB

ADAPTORI ESHTE I AFTE TE MENAXHOJE NJE DALJE SUPER TE SHPEJTE 5A PER KARIKIM TE SHPEJTE TE PAJISJEVE TUAJA

TRANSFERIMI I TE DHENAVE ESHTE GJITHASHTU I MUNDUR DUKE JU LEJUAR TE DERGONI DOKUMENTE NGA NJE PAJISJE NE TJETREN

PAMJE E THJESHTE, MATERIAL CILESOR ME ALIAZH ALUMINI DHE NIKEL RESIZTENT NDAJ OKSIDIMIT DHE PERDORIMIT, PERMASE E VOGEL, MBAJENI GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 800 Ulje 43%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%