Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

TV Box Google Z1

TV Box Google Z1 X
+
-
=

?
Porosit Tani
TV Box Google Z1
TV Box Google Z1
TV Box Google Z1
TV Box Google Z1
TV Box Google Z1

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : TV BOX

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.0

WIFI : 2.4

CPU : AllWINNER H313

RAM : 2GB

ROM : 16GB

SISTEMI : ANDROID 9-11

REZOLUCIONI : 4K

MATERIALI : ABS

PESHA : 400g

PAKETIMI PERFSHIN : 1 ADAPTOR KARIKIMI, 1 HDMI 2.0 CABLE, 1 MANUAL PERDORIMI, 1 STB DEBICE, 1 TELEKOMAND

Z1 TV BOX PERDOR SISTEMIN OPERATIV ANDROID, I CILI LEJON PERDORUESIT TE INSTALOJE APLIKACIONE TE SHUMTA NGA GOOGLE PLAY STORE DHE TE PERDORIN PAJISJEN SI NJE SMARTPHONE OSE TABLET.

LEJON SHIKIMIN E FILMAVE DHE SHFAQJEVE TV NEPERMJET SHERBIMEVE TE TRANSMETIMIT NE INTERNET SI NETFLIX, HULU, YOUTUBE DHE SHERBIMET E TJERA STREAMING

PERSHTATNI PERVOJEN TUAJ TE SHIKIMIT DUKE ZGJEDHUR SFONDE QE REZONOJNE ME STILIN DHE ATMOSFEREN

Cmimi real Lek 4,700 Oferte Lek 3,700 Ulje 21%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte të reja
Oferte
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Jmary Me Type-C & Lightning
jmary
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 28%
Oferte
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Jmary Me Type-C & Lightning
jmary
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,200 Ulje 21%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 37%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 4,600 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 23%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 60%
Oferte
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
tjeter
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,300 Ulje 26%