Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Ore Inteligjente Me Bluetooth XO Si Apple Watch

Ore Inteligjente Me Bluetooth XO Si Apple Watch X
+
-
=

?
Porosit Tani

Ore Inteligjente Me Bluetooth XO Si Apple Watch

Ore Inteligjente Me Bluetooth XO Si Apple Watch
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO Si Apple Watch
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO Si Apple Watch
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO Si Apple Watch
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO Si Apple Watch
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO Si Apple Watch
Ore Inteligjente Me Bluetooth XO Si Apple Watch

Ore Inteligjente Me Bluetooth XO Si Apple Watch

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI: ORE INTELIGJENTE

MARKA : XO

PERMASAT : 44 x 38 x 13 mm

PERMASA E EKRANIT : 1.86 INÇ

REZOLUCIONI I EKRANIT : 240 x 280 

KAPACITETI I BATERISE : 260mAh

KOHA : NE PERDORIM AKTIV DERI NE 3-5 DITE / STANDBY 7 DITE

NGJYRA : E ZEZE / E ARGJENDTE

SISTEMI OPERATIV I PERSHTATSHEM : ANDROID / iOS

VECORI : GJENERATA E RE E MATESVE TE AKTIVITETIT ME NJE NUMER TE GJERE FUNKSIONESH TE PERMIRESUARA

PAMJE TEPER ELEGANTE DHE NDJESI PO AQ SERIOZE DHE E REHATSHME

PASQYRIM I MENJEHERSHEM I AKTIVITETEVE TE NDRYSHME SIC JANE: NUMRI I HAPAVE, DISTANCA E PERSHKUAR, MATJE TE PULSIT, CILESIA E GJUMIT, KALORITE E DJEGURA ETJ.

KARIKOHET LEHTE ME ANE TE KARIKUESIT MAGNETIK

PERGJIGJESH OSE REFUZON TELEFONATAT ME NJE PREKJE

ME ANE TE BLUETOOTH-IT TE FUQISHEM V5.0 JU MUND TE SINKRONIZONI KONTAKTET DHE INFORMACIONE TE TJERA SI DHE LUANI MUZIKE / AUDIO DIREKT NGA TELEFONI TUAJ APO TA PERDORNI OREN SI NJE TELEKOMANDE PER TE SHKREPUR FOTO / NISUR REGJISTRIM VIDEO

MONITORIM AUTOMATIK I CILESISE SE GJUMIT DHE NUMRIT TE HAPAVE

SHFAQJE NE KOHE REALE TE NJOFTIMEVE NGA APLIKACIONET

NJE SHUMELLOJSHMERI OPSIONESH DHE GJUHESH

MONITORONI AKTIVITETIN FIZIK DHE PERMIRESOJENI CILESINE E JETES CDO DITE E ME SHUME

Cmimi real Lek 6,500 Oferte Lek 5,000 Ulje 23%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Smart Watches
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth GS Si Apple Watch
hoco
Oferte Lek 2,900 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 42%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Si Apple Watch
hoco
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 31%
Oferte
Ore Inteligjente Me Karte SIM 4G & Kamera Ultra
tjeter
Oferte Lek 7,300 Cmimi real Lek 9,900 Ulje 26%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Hoco Ultra
hoco
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,800 Ulje 33%
Oferte
Ore Inteligjente Per Femije Me Karte SIM & Kamera
smart watch
Oferte Lek 5,900 Cmimi real Lek 6,900 Ulje 14%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
xiaomi
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 7,900 Ulje 18%