Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro

Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro X
+
-
=

?
Porosit Tani

Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro

Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro

Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI: ORE INTELIGJENTE

MARKA : XIAOMI

PERMASAT : 44.7 x 28.8 x 11mm

PESHA : 20.5g ( PA RRIP )

RRIPI : TPU 130 - 205mm

EKRANI : 1.64 INÇ AMOLED

REZOLUCIONI I EKRANIT : 280 x 456px

NDRICIMI I EKRANIT : DERI NE 500 NITS

KAPACITETI I BATERISE : 235mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1 ORE / PERDORIM INTENSIV DERI NE 6 DITE / PERDORIM NORMAL DERI NE 12 DITE

SENSORET : RRAHJET E ZEMRES / OKSIGJENI NE GJAK / AKSELEROMETER / GJIROSKOP / MATES I DRITES SE AMBIENTIT

FITNESS : 110+ MODALITETE FITNESI

 • FILLESTAR : ( VRAPIM / ECJE BAZE, VRAPIM / ECJE E AVANCUAR / VRAPIM I LEHTE BAZE )
 • DJEGIE DHJAMI : ( BAZE, E AVANCUAR, MIIT )
 • REZISTENCE : ( BAZE, E AVANCUAR )
 • INTERVAL : ( BAZE, E AVANCUAR )

SHENDET :

 • MONITORIM I RRAHJEVE TE ZEMRES
 • MONITORIM I SpO₂
 • MONITORIM I GJUMIT
 • MONITORIM I SHENDIT MENSTRUAL TE FEMRAVE
 • MONITORIM I STRESIT
 • USHTRIME FRYMEMARRJE

SISTEMI OPERATIV I PERSHTATSHEM : ANDROID 6.0+ / iOS 12+

EKRAN I MADH AMOLED ME REZOLUCION TE LARTE : XIAOMI SMART BAND 7 PRO PERMBAN NJE EKRAN TE MADH AMOLED 1,64 INÇ ME NJE REZOLUCION PREJ 280 x 456 PIKSEL. KJO E BEN TE LEHTE SHIKIMIN DHE NDERVEPRIMIN ME OREN, EDHE NE RREZET E NDRITSHME TE DIELLIT

GPS I INTEGRUAR : XIAOMI SMART BAND 7 PRO KA GPS TE INTEGRUAR, KESHTU QE JU MUND TE GJURMONI VRAPIMET, SHETITJET DHE ECJET TUAJA PA PASUR NEVOJE TE MBANI TELEFONIN TUAJ

MODALITETE TE SHUMTA SPORTIVE : XIAOMI SMART BAND 7 PRO SUPORTON MBI 110 MENYRA TE NDRYSHME SPORTIVE, DUKE PERFSHIRE VRAPIMIN, NOTIN, ÇIKLIZMIN DHE ME SHUME

MONITORIMI I RRAHJEVE TE ZEMRES : XIAOMI SMART BAND 7 PRO MUND TE MONITOROJE VAZHDIMISHT RRAHJET E ZEMRES SUAJ DHE T'JU JAPE SINJALIZIME NESE ZBULON NDONJE ANOMALI

MONITORIMI I OKSIGJENIT NE GJAK : XIAOMI SMART BAND 7 PRO MUND TE MATE GJITHASHTU NIVELET E OKSIGJENIT NE GJAK, GJE QE MUND TE JETE NJE TREGUES I SHENDETIT TUAJ TE PERGJITHSHEM

MONITORIMI I GJUMIT : XIAOMI SMART BAND 7 PRO MUND TE GJURMOJE MENYRAT TUAJA TE GJUMIT DHE T'JU OFROJE NJOHURI PER CILESINE TUAJ TE GJUMIT

MONITORIMI I STRESIT : XIAOMI SMART BAND 7 PRO MUND TE GJURMOJE NIVELET TUAJA TE STRESIT DHE T'JU OFROJE SUGJERIME PER TEKNIKAT E RELAKSIMIT

JETEGJATESIA E GJATE E BATERISE : XIAOMI SMART BAND 7 PRO KA NJE JETEGJATESI DERI NE 12 DITE ME NJE KARIKIM TE VETEM

Cmimi real Lek 7,900 Oferte Lek 6,500 Ulje 18%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Smart Watches
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth GS Si Apple Watch
hoco
Oferte Lek 2,900 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 42%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Si Apple Watch
hoco
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 11%
Oferte
Ore Inteligjente Me Karte SIM 4G & Kamera Ultra
tjeter
Oferte Lek 7,300 Cmimi real Lek 9,900 Ulje 26%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Hoco Ultra
hoco
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,800 Ulje 33%
Oferte
Ore Inteligjente Per Femije Me Karte SIM & Kamera
smart watch
Oferte Lek 5,900 Cmimi real Lek 6,900 Ulje 14%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Smart Band 7 Pro
xiaomi
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 7,900 Ulje 18%