KABELL ADAPTOR KONVERTIMI BASEUS VETEM NGA HDMI NE VGA ( JO ANASJELLTAS)1080P KABELL ADAPTOR KONVERTIMI BASEUS VETEM NGA HDMI NE VGA ( JO ANASJELLTAS)1080P
33%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL ADAPTOR HDMI NE VGA MARKA : BASEUS GJATESIA : 20cm PERMASA : 48 x 28 x 10 mm NGJYRA : E ZEZEDALJE VGA...
HDMI SPLITTER (NDARES ) ME CELES SWITCH ( NUK NDAN NJE OUTPUT NE 2 TE TJERE ) BASEUS 2 NE 1 MATRIX HDMI SPLITTER (NDARES ) ME CELES SWITCH ( NUK NDAN NJE OUTPUT NE 2 TE TJERE ) BASEUS 2 NE 1 MATRIX
30%
Lek 2,100 Lek 3,000
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : SPLITTER HDMI MARKA : BASEUS MATERIALI : ABS + ALIAZH ALUMINI NGJYRA : GRISUPORTI : 4K HD, 3D VECORI : PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E...
ADAPTOR ME SHUME PORTA PER LAPTOP ME PORTE TYPE-C BASEUS ADAPTOR ME SHUME PORTA PER LAPTOP ME PORTE TYPE-C BASEUS
22%
Shitur
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA MARKA : BASEUS MATERIALI : TPE + ALIAZH ALUMINIPERMASA : 8.5 x 3 x 1.7 cmPESHA :...
ADAPTOR ME PORTA PER KARTE SD DHE TF PER TELEFONA ANDROID / LAPTOP ME PORTE TYPE-C DHE USB BASEUS ADAPTOR ME PORTA PER KARTE SD DHE TF PER TELEFONA ANDROID / LAPTOP ME PORTE TYPE-C DHE USB BASEUS
18%
Lek 1,800 Lek 2,200
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA MARKA : BASEUS MATERIALI : ABS + ALIAZH ALUMINIPESHA : 18gNGJYRA : GRIPERSHTATET PER : PAISJET ME...
ADAPTOR ME SHUME PORTA PER LAPTOP ME PORTE TYPE-C BASEUS 6 NE 1 ADAPTOR ME SHUME PORTA PER LAPTOP ME PORTE TYPE-C BASEUS 6 NE 1
18%
Lek 7,500 Lek 9,200
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA MARKA : BASEUS MATERIALI : TPE + ALIAZH ALUMINIGJATESIA E KABELLIT : 10cmNGJYRA : GRIPERSHTATET PER :...
WIWU KABELL ADAPTOR LIGHTNING NE HDMI FULL HD 1080P 2m WIWU WIWU KABELL ADAPTOR LIGHTNING NE HDMI FULL HD 1080P 2m WIWU
26%
Lek 2,900 Lek 3,900
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL ADAPTOR HDMI MARKA : WIWU GJATESIA : 2mDALJE : HDMI MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, VESHJE ME FIJE NEJLONI TE ENDURA, BERTHAME ME FIJE BAKRIPERDORIMI : PER...
ADAPTOR ME SHUME PORTA PER LAPTOP ME 2 PORTA TYPE-C BASEUS ADAPTOR ME SHUME PORTA PER LAPTOP ME 2 PORTA TYPE-C BASEUS
41%
Shitur
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA MARKA : BASEUS MATERIALI : ALIAZH ALUMINIPERMASA : 9.6 x 2.9 x 0.8 cmNGJYRA : GRIPERSHTATET PER...
KABELL ETHERNET INTERNETI 1m / 3m / 5m / 10m HIGH SPEED BASEUS RJ45 KABELL ETHERNET INTERNETI 1m / 3m / 5m / 10m HIGH SPEED BASEUS RJ45
38%
Lek 500 Lek 800
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL ADAPTOR  MARKA : BASEUS BANDWIDTH: 250MHZ KABLLI: 26AWG GJATESIA : 1m VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, VESHJE ME SILIKON TE FORTE...
KABELL HDMI-HDMI BASEUS 1m / 2m / 3m / 5m SUPER REZISTENTE DHE KONTAKTE TE PRARUAR DHE TRANSMETIM VIDEO 4KHD KABELL HDMI-HDMI BASEUS 1m / 2m / 3m / 5m SUPER REZISTENTE DHE KONTAKTE TE PRARUAR DHE TRANSMETIM VIDEO 4KHD
29%
Lek 1,000 Lek 1,400
PERSHRKIMI I PRODUKTIT EMRI : KABELL HDMI MARKA : BASEUS  GJATESIA : 1m / 2m / 3m / 5m MATERIALI : PVC  NGJYRA : E ZEZE DHE...
ADAPTOR ME SHUME PORTA PER PAJISJE ME PORTE TYPE-C BASEUS ADAPTOR ME SHUME PORTA PER PAJISJE ME PORTE TYPE-C BASEUS
24%
Lek 4,200 Lek 5,500
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA  5 NE 1MARKA : BASEUS MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + ABS  PERMASA : 100 x 33 x 12...
KABELL ADAPTOR LIGHTNING NE HDMI FULL HD 1080p 2m HOCO UA14 KABELL ADAPTOR LIGHTNING NE HDMI FULL HD 1080p 2m HOCO UA14
31%
Lek 2,400 Lek 3,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL ADAPTOR HDMI MARKA : HOCO MODELI : UA14GJATESIA : 2mDALJE : HDMI MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, VESHJE ME FIJE NEJLONI TE ENDURA, BERTHAME ME FIJE...
KABELL ADAPTOR TYPE-C NE HDMI UHD 4K 1.8m HOCO KABELL ADAPTOR TYPE-C NE HDMI UHD 4K 1.8m HOCO
31%
Lek 2,400 Lek 3,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL ADAPTOR HDMI MARKA : HOCO MODELI : GJATESIA : 1.8mDALJE : HDMI MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, VESHJE ME FIJE NEJLONI TE ENDURA, BERTHAME ME FIJE BAKRIPERDORIMI...
KABELL VETEM HDMI NE VGA 1m BASEUS VETEM HDMI-VGA ( JO ANASJELLTAS VGA NE HDMI ) KABELL VETEM HDMI NE VGA 1m BASEUS VETEM HDMI-VGA ( JO ANASJELLTAS VGA NE HDMI )
15%
Lek 2,200 Lek 2,600
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL ADAPTOR HDMI MARKA : BASEUS GJATESIA : 1mMATERIALI : ALIAZH ALUMINI, VESHJE ME FIJE NEJLONI TE ENDURA, BERTHAME ME FIJE BAKRI PERDORIMI : PER TRANSMETIM FIGURE,...
KABELL ADAPTOR 2m NGA TYPE-C NE HDMI UHD 4K WIWU KABELL ADAPTOR 2m NGA TYPE-C NE HDMI UHD 4K WIWU
24%
Lek 3,200 Lek 4,200
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL ADAPTOR HDMI MARKA : BASEUS GJATESIA : 200cm NGJYRA : E ZEZE + GRIDALJE HDMI : 4K@60Hz MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, VESHJE ME FIJE NEJLONI...
ADAPTOR ME SHUME PORTA PER PAJISJE ME PORTE TYPE-C BASEUS ADAPTOR ME SHUME PORTA PER PAJISJE ME PORTE TYPE-C BASEUS
40%
Shitur
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA  7 NE 1MARKA : BASEUS MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + ABS + XHAM I TEMPERUARGJATESIA E KABELLIT...
KABELL ADAPTOR TYPE-C NE HDMI UHD 4K 1.8m BASEUS KABELL ADAPTOR TYPE-C NE HDMI UHD 4K 1.8m BASEUS
28%
Lek 2,800 Lek 3,900
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL ADAPTOR HDMI MARKA : BASEUS MODELI : GJATESIA : 1.8mDALJE : HDMI MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, VESHJE ME FIJE NEJLONI TE ENDURA, BERTHAME ME FIJE BAKRIPERDORIMI : PER...
Items 1 to 16 of 61 total