Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Hdmi Splitter 1m Qe Te Nderroni Lehte Lidhjen e Pajisjeve Me Te Njejtin Monitor

Hdmi Splitter 1m Qe Te Nderroni Lehte Lidhjen e Pajisjeve Me Te Njejtin Monitor X
+
-
=

?
Porosit Tani

Hdmi Splitter 1m Qe Te Nderroni Lehte Lidhjen e Pajisjeve Me Te Njejtin Monitor

Hdmi Splitter 1m Qe Te Nderroni Lehte Lidhjen e Pajisjeve Me Te Njejtin Monitor
Hdmi Splitter 1m Qe Te Nderroni Lehte Lidhjen e Pajisjeve Me Te Njejtin Monitor
Hdmi Splitter 1m Qe Te Nderroni Lehte Lidhjen e Pajisjeve Me Te Njejtin Monitor
Hdmi Splitter 1m Qe Te Nderroni Lehte Lidhjen e Pajisjeve Me Te Njejtin Monitor
Hdmi Splitter 1m Qe Te Nderroni Lehte Lidhjen e Pajisjeve Me Te Njejtin Monitor
Hdmi Splitter 1m Qe Te Nderroni Lehte Lidhjen e Pajisjeve Me Te Njejtin Monitor
Hdmi Splitter 1m Qe Te Nderroni Lehte Lidhjen e Pajisjeve Me Te Njejtin Monitor
Hdmi Splitter 1m Qe Te Nderroni Lehte Lidhjen e Pajisjeve Me Te Njejtin Monitor
Hdmi Splitter 1m Qe Te Nderroni Lehte Lidhjen e Pajisjeve Me Te Njejtin Monitor
Hdmi Splitter 1m Qe Te Nderroni Lehte Lidhjen e Pajisjeve Me Te Njejtin Monitor
Hdmi Splitter 1m Qe Te Nderroni Lehte Lidhjen e Pajisjeve Me Te Njejtin Monitor

Hdmi Splitter 1m Qe Te Nderroni Lehte Lidhjen e Pajisjeve Me Te Njejtin Monitor

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : SPLITTER HDMI 

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + ALIAZH ALUMINI 

NGJYRA : GRI

SUPORTI : 4K HD, 3D 

VECORI : PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

LIDHNI NEPERMJET PORTAVE HDMI DY PAJISJE ME TE NJETIN EKRAN NGA KU MUND TE ZGJIDHNI SE CILA PAJISJE TE SHFAQET NE EKRAN

MUND TA LIDHNI ME TELEVIZORI PER TE LUAJTUR LOJRA, PARE FILMA 

MUND TE LIDHET ME AKSESORE TE JASHTEM PLAYSTATION, NITENDO SWITCH DHE XBOX

INDIKATORI LED TREGON STATUSIN E PUNES SE ADAPTORIT

Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 1,900 Ulje 34%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor Type-C Ne RJ45 LAN Hoco
hoco
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 41%
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1
hoco
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
hoco
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 27%