Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Baseus Me Portë USB Për Kartë SD Dhe MicroSD

Adaptor Baseus Me Portë USB Për Kartë SD Dhe MicroSD X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Baseus Me Portë USB Për Kartë SD Dhe MicroSD

Adaptor Baseus Me Portë USB Për Kartë SD Dhe MicroSD
Adaptor Baseus Me Portë USB Për Kartë SD Dhe MicroSD
Adaptor Baseus Me Portë USB Për Kartë SD Dhe MicroSD
Adaptor Baseus Me Portë USB Për Kartë SD Dhe MicroSD
Adaptor Baseus Me Portë USB Për Kartë SD Dhe MicroSD
Adaptor Baseus Me Portë USB Për Kartë SD Dhe MicroSD
Adaptor Baseus Me Portë USB Për Kartë SD Dhe MicroSD
Adaptor Baseus Me Portë USB Për Kartë SD Dhe MicroSD
Adaptor Baseus Me Portë USB Për Kartë SD Dhe MicroSD
Adaptor Baseus Me Portë USB Për Kartë SD Dhe MicroSD
Adaptor Baseus Me Portë USB Për Kartë SD Dhe MicroSD

Adaptor Baseus Me Portë USB Për Kartë SD Dhe MicroSD

Emri: Lexues kartë

Marka: Baseus

Materiali: ABS + aliazh alumini

Ngjyra: Gri

Përshtatet për: Paisjet me portë USB me sistem Windows 10 ose Android 8.0.0 e sipër

Porta: Kartë SD / TF

Dalje: USB

Veçori:

• Pamje moderne, material cilësor, përmasë e vogël, gjithmonë me vete pa ju rënduar.

• Porta për kartë SD dhe Micro SD (TF) për lehtësi në përdorim.

• Shpejtësi e lartë leximi dhe transmetimi deri në 104MB/s.

• Kapacitet i lartë i suportuar deri në 2TB.

• Gjen përdorim në shumë situata duke ju sjellë lehtësi, kursim kohe dhe parash.

• Interaktivitet produktiv me laptopin ose celularin në përdorimin e përditshëm.

• Indikatori LED tregon statusin e punës së adaptorit.

Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 1,800 Ulje 38%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor Type-C Ne RJ45 LAN Hoco
hoco
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 41%
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1
hoco
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
hoco
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 27%