Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Karikimi XO Per Makine 25W

Adaptor Karikimi XO Per Makine 25W X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Karikimi XO Per Makine 25W

Adaptor Karikimi XO Per Makine 25W
Adaptor Karikimi XO Per Makine 25W
Adaptor Karikimi XO Per Makine 25W

Adaptor Karikimi XO Per Makine 25W

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE

MARKA : XO

NGJYRA : E ZEZE

HYRJE : DC 12V - 24V

DALJE TYPE-C : 5V - 3A / 9V - 2.77A / 12V - 1.5A

FUQIA NE DALJE : 25W ( MAX )

PESHA : 19.6g

VECORI : MATERIAL I ZGJEDHUR SHUME CILESOR,

KARIKIM I SHPEJTE DERI NE 25W,

DIZENJIM ME PERMASE SUPER TE VOGEL KOMPKATE,

I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE PA ZENE SHUME VEND,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET DHE MODELET E MAKINAVE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE PER JU DHE PAISJEN TUAJ,

NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES PER KARIKIM TE SHPEJTE DHE TE SIGURTE ,

CERTIFIKUAR SIPAS CE FCC RoHS, PAMJE PLOT SHKELQIM DHE DEKORATIVE

Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 800 Ulje 56%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%