Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Xham Zmadhues Ekrani 10Inc Per Celular

Xham Zmadhues Ekrani 10Inc Per Celular X
+
-
=

?
Porosit Tani

Xham Zmadhues Ekrani 10Inc Per Celular

Xham Zmadhues Ekrani 10Inc Per Celular
Xham Zmadhues Ekrani 10Inc Per Celular
Xham Zmadhues Ekrani 10Inc Per Celular
Xham Zmadhues Ekrani 10Inc Per Celular
Xham Zmadhues Ekrani 10Inc Per Celular
Xham Zmadhues Ekrani 10Inc Per Celular
Xham Zmadhues Ekrani 10Inc Per Celular

Xham Zmadhues Ekrani 10Inc Per Celular

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : XHAM ZMADHUES

MATERIALI : PC + ABS + XHAM ZMADHUES

PERMASAT : 10 INC

VECORI : ZGJIDHJA ESHTE KETU

NESE SHIKONI SHUME FILMA DHE VIDEO NE SMARTFONIN TUAJ DHE DESHIRONI TE LEHTESONI LODHJEN VIZUALE DHE SHQETESIMIN QE VJEN NGA FOKUSIMI NE NJE EKRAN TE VOGEL PER PERIUDHA TE GJATA KOHORE, ZMADHUESI YNE I EKRANIT TE SMARTFONIT ESHTE ZGJIDHJA PERFEKTE

SHIKONI FILMA DHE VIDEO SI KURRE ME PARE

ZMADHUESI I EKRANIT FUNKSIONON NJESOJ SI EKRANI I PROJEKTORIT TE TELEFONIT, DUKE DYFISHUAR NE MENYRE EFEKTIVE MADHESINE E EKRANIT TUAJ NE MENYRE QE TE MUND TE SHIJONI FILMAT DHE VIDEOT NE SMARTFONIN TUAJ NE MAKSIMUM NE HD

E PERSHTATSHME ME PAJISJEN TUAJ

ZMADHUESI I EKRANIT ESHTE KRIJUAR POSAÇERISHT PER T'IU PERSHTATUR SHUMICES SE TELEFONAVE SMARTPHONE, KESHTU QE PAVARESISHT NESE KENI NJE IPHONE OSE NJE TELEFON ANDROID, EKRANI I PROJEKTORIT TE ZMADHIMIT ESHTE I SIGURT SE DO TE FUNKSIONOJE ME PAJISJEN TUAJ. PER ME TEPER, ZMADHUESI I EKRANIT NUK KERKON BATERI

PERMASA PERKATESE

ZMADHUESI I EKRANIT ESHTE I LEHTE DHE I LEVIZSHEM, KESHTU QE MUND TA ÇONI LEHTESISHT KUDO QE TE SHKONI. EDHE PSE E PERSOSUR PER FILMA DHE VIDEO, SHTONI NJE TASTIERE BLUETOOTH DHE PERDORNI ATE PER LOJERA HD

Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,400 Ulje 36%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%