Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Xham Mbrojtes I Plote 3D Moxom Per iPhone X / XS / XR / 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max / 13 / 13 Pro / 13 Pro Max

Xham Mbrojtes I Plote 3D Moxom Per iPhone X / XS / XR / 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max / 13 / 13 Pro / 13 Pro Max X
+
-
=

?
Porosit Tani

Xham Mbrojtes I Plote 3D Moxom Per iPhone X / XS / XR / 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max / 13 / 13 Pro / 13 Pro Max

Xham Mbrojtes I Plote 3D Moxom Per iPhone X / XS / XR / 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max / 13 / 13 Pro / 13 Pro Max
Xham Mbrojtes I Plote 3D Moxom Per iPhone X / XS / XR / 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max / 13 / 13 Pro / 13 Pro Max
Xham Mbrojtes I Plote 3D Moxom Per iPhone X / XS / XR / 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max / 13 / 13 Pro / 13 Pro Max
Xham Mbrojtes I Plote 3D Moxom Per iPhone X / XS / XR / 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max / 13 / 13 Pro / 13 Pro Max
Xham Mbrojtes I Plote 3D Moxom Per iPhone X / XS / XR / 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max / 13 / 13 Pro / 13 Pro Max
Xham Mbrojtes I Plote 3D Moxom Per iPhone X / XS / XR / 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max / 13 / 13 Pro / 13 Pro Max
Xham Mbrojtes I Plote 3D Moxom Per iPhone X / XS / XR / 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max / 13 / 13 Pro / 13 Pro Max
Xham Mbrojtes I Plote 3D Moxom Per iPhone X / XS / XR / 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max / 13 / 13 Pro / 13 Pro Max
Xham Mbrojtes I Plote 3D Moxom Per iPhone X / XS / XR / 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max / 13 / 13 Pro / 13 Pro Max
Xham Mbrojtes I Plote 3D Moxom Per iPhone X / XS / XR / 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max / 13 / 13 Pro / 13 Pro Max

Xham Mbrojtes I Plote 3D Moxom Per iPhone X / XS / XR / 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max / 13 / 13 Pro / 13 Pro Max

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : XHAM MBROJTES 3D

MARKA : MOXOM

I PERSHTASHEM PER : iPHONE

FORTESIA : 9H

VECORI : ULTRA I HOLLE ME FLEKSIBILITET EKSELENT QE NUK I ZBEH REFLEKSET E PERDORIMIT,

FORTESI E MADHE DHE I SIGURTE PER PERDORUESIN,

PAMJE HD SI ZAKONISHT DHE NJE DIFFERENCE SHUME E MADHE NE MBROJTJE NGA GERVISHTJET, SHENJA GISHTASH, UJI , VAJI, PLUHURI, TRONDITJET,

SIPERFAQE E LEMUAR DERI NE CEPE,

PERFORMANCE E DUKSHME DHE CILESI E LARTE

TJETER : RUAN PERFORMANCEN EDHE PAS NJE PERDORIMI TE GJATE,

ESHTE SHUME I LEHTE PER TU VENDOSUR DHE MBULON TE GJITHE SIPERFAQEN E EKRANIT,

PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT

Size
Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,200 Ulje 40%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga MOXOM
Oferte
Karikues Wireless Moxom 15w Per Iphone 12
moxom
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,200 Ulje 6%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth Dhe Bass V5.0 Moxom
moxom
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,300 Ulje 18%
Oferte
Kufje Magnetike Me Kabell 1.2m Me Fishe Audio 3.5mm Moxom
moxom
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,700 Ulje 59%
Oferte
Kabell Usb Magnetik 1.2m Moxom Lightning / Micro / Type-c 2.4a
moxom
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 900 Ulje 11%