Usb Kabell 2 Ne 3 Baseus 100w Usb - Type-c Ne Lightning, Micro, Type-c 1.2m

Usb Kabell 2 Ne 3 Baseus 100w Usb - Type-c Ne Lightning, Micro, Type-c 1.2m
Usb Kabell 2 Ne 3 Baseus 100w Usb - Type-c Ne Lightning, Micro, Type-c 1.2m
Usb Kabell 2 Ne 3 Baseus 100w Usb - Type-c Ne Lightning, Micro, Type-c 1.2m
Usb Kabell 2 Ne 3 Baseus 100w Usb - Type-c Ne Lightning, Micro, Type-c 1.2m
Usb Kabell 2 Ne 3 Baseus 100w Usb - Type-c Ne Lightning, Micro, Type-c 1.2m
Usb Kabell 2 Ne 3 Baseus 100w Usb - Type-c Ne Lightning, Micro, Type-c 1.2m
Usb Kabell 2 Ne 3 Baseus 100w Usb - Type-c Ne Lightning, Micro, Type-c 1.2m
Usb Kabell 2 Ne 3 Baseus 100w Usb - Type-c Ne Lightning, Micro, Type-c 1.2m
Usb Kabell 2 Ne 3 Baseus 100w Usb - Type-c Ne Lightning, Micro, Type-c 1.2m
Usb Kabell 2 Ne 3 Baseus 100w Usb - Type-c Ne Lightning, Micro, Type-c 1.2m
Usb Kabell 2 Ne 3 Baseus 100w Usb - Type-c Ne Lightning, Micro, Type-c 1.2m
Usb Kabell 2 Ne 3 Baseus 100w Usb - Type-c Ne Lightning, Micro, Type-c 1.2m
Usb Kabell 2 Ne 3 Baseus 100w Usb - Type-c Ne Lightning, Micro, Type-c 1.2m
Usb Kabell 2 Ne 3 Baseus 100w Usb - Type-c Ne Lightning, Micro, Type-c 1.2m
Usb Kabell 2 Ne 3 Baseus 100w Usb - Type-c Ne Lightning, Micro, Type-c 1.2m
Usb Kabell 2 Ne 3 Baseus 100w Usb - Type-c Ne Lightning, Micro, Type-c 1.2m
Usb Kabell 2 Ne 3 Baseus 100w Usb - Type-c Ne Lightning, Micro, Type-c 1.2m
Usb Kabell 2 Ne 3 Baseus 100w Usb - Type-c Ne Lightning, Micro, Type-c 1.2m

Usb Kabell 2 Ne 3 Baseus 100w Usb - Type-c Ne Lightning, Micro, Type-c 1.2m

Cmimi real Lek 2,300 Oferte Lek 2,000 Ulje 13%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB KABELL 2 NE 3

MARKA : BASEUS

GJATESIA E KABLLIT : 1.2m

TIPE DALJESH : LIGHTNING , MICRO , TYPE-C

USB NE TYPE-C : 5A

USB NE LIGHTNING : 2.4A

USB NE MICRO : 2.0A (QC 18W)

TYPE-C NE TYPE-C : PD 100W

TYPE-C NE LIGHTNING : PD 20W

TYPE-C NE MICRO : QC 18W

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, TPE , FIJE NAJLONI TE ENDUR ME CILESI TE LARTE , NDRYSHE NGA MATERIALI I ZAKONSHEM NAJLONI, FLEKSIBEL, I LEHTE, I LAKUESHEM, I PA NGATERRUESHEM, I FORTE DHE ME I QENDRUESHEM

VECORI : SUPER FAST CHARGE 100W,

REZISTENT NDAJ NDRYSHKJES DHE KORROZIONIT, NGJYRE E VECANTE PER SECILEN DALJE PER DALLIM ME TE LEHTE 

TJETER : 3 DALJE NE NJE KABELL, MICRO / LIGHTNING / TYPE-C

DREJTIM ENERGJIE NE MENYRE INTELIGJENTE QE SIGURON KARIKIM TE SHPEJTE, TE STABILIZUAR DHE TE SIGURTE SIPAS NEVOJES SE PAISJES,

I PERSHTASHEM PER CDO AMBIENT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%