Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus

Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus

Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus
Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus
Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus
Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus
Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus
Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus
Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus
Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus
Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus
Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus
Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus
Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus
Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus

Prezantues Powerpoint Ppt Wireless Orange Dot Me Usb Baseus

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : PREZANTUES POWERPOINT PPT WIRELESS RED LASER

MARKA : BASEUS

MATERIALI : PC

NGJYRA : GRI

TEKNOLOGJIA E LASERIT: RF 2.4G Hz

DISTANCA TRANSMETIMIT: 100m

NGJYRA LASERIT: KUQE

PERSHTATET PER : SISTEMET WINDOWS / MAC

VECORI : PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

PREZANTUES WIRELESS I TEKNOLOGJISE RF 2.4Ghz, ASISTENT I SHKELQYER PER MESUESIT, PROFESORET, MBLEDHJE, STUDENT.

SUPORTON LASER POINTER, LEVIZ FAQET E POWERPOINT NE NJE MENYRE EFIKASE DHE TE THJESHT NE PREZANTIMIN TUAJ,

DIZANJ ERGONOMETRIC, QE I PERSHTATET DORES TUAJ, I SIGURT DHE KOMODE NE DORE,

VJEN ME NJE PORTE USB E CILA MUND TE PERDORET NE PREZANTIM.
 

 

Cmimi real Lek 2,300 Oferte Lek 1,900 Ulje 17%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%