USB 3.0 DHE OTG 128 GB TYPE-C XO

USB 3.0 DHE OTG 128 GB TYPE-C XO
USB 3.0 DHE OTG 128 GB TYPE-C XO
USB 3.0 DHE OTG 128 GB TYPE-C XO
USB 3.0 DHE OTG 128 GB TYPE-C XO
USB 3.0 DHE OTG 128 GB TYPE-C XO
USB 3.0 DHE OTG 128 GB TYPE-C XO
USB 3.0 DHE OTG 128 GB TYPE-C XO
USB 3.0 DHE OTG 128 GB TYPE-C XO

USB 3.0 DHE OTG 128 GB TYPE-C XO

KAPACITETI
Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,500 Ulje 22%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB OTG TYPE-C

BRAND : XO

KAPACITETI : 128GB

MATERIALI : PLASTIKE + ALIAZH ZINKU

SHPEJTESIA E TRANSMETIMIT NGA USB : LEXIM 80 - 100 MB/s & SHKRIM 15 - 30 MB/s

SHPEJTESIA E TRANSMETIMIT NGA TYPE-C : LEXIM 30 - 40 MB/s & SHKRIM 10 - 20 MB/s

PERDORIMI : PER TE TRANSMETUAR TE DHENA , SHERBEN DHE SI OTG

VECORI : PAISJE E VOGEL ME FUNKSION TE MADH, USB DHE TYPE-C

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga XO
MIKROFON MINI PORTABEL XO QE KAPET TEK JAKA ME PORTE AUX 3.5MM / LIGHTNING / TYPE-C -2M
xo
Lek 1,000
Oferte
Mbajtese Tavoline Universale Xo Per Laptop, Tablet
xo
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,800 Ulje 32%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%
Oferte
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Xo Wireless Charger
xo
Oferte Lek 3,100 Cmimi real Lek 4,100 Ulje 24%