Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Trekembesh (Tripod) Moxom 4 ne 1 Me Bateri Te Jashtme, Drite LED & Mikrofon

Trekembesh (Tripod) Moxom 4 ne 1 Me Bateri Te Jashtme, Drite LED & Mikrofon X
+
-
=

?
Porosit Tani

Trekembesh (Tripod) Moxom 4 ne 1 Me Bateri Te Jashtme, Drite LED & Mikrofon

Trekembesh (Tripod) Moxom 4 ne 1 Me Bateri Te Jashtme, Drite LED & Mikrofon
Trekembesh (Tripod) Moxom 4 ne 1 Me Bateri Te Jashtme, Drite LED & Mikrofon
Trekembesh (Tripod) Moxom 4 ne 1 Me Bateri Te Jashtme, Drite LED & Mikrofon
Trekembesh (Tripod) Moxom 4 ne 1 Me Bateri Te Jashtme, Drite LED & Mikrofon
Trekembesh (Tripod) Moxom 4 ne 1 Me Bateri Te Jashtme, Drite LED & Mikrofon
Trekembesh (Tripod) Moxom 4 ne 1 Me Bateri Te Jashtme, Drite LED & Mikrofon

Trekembesh (Tripod) Moxom 4 ne 1 Me Bateri Te Jashtme, Drite LED & Mikrofon

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : TREKEMBESH (TRIPOD) PER SELFIE OSE VIDEO

MATERIALI : ABS

PERMASAT : 68 x 113 x 26mm

GJATESIA E TRIPODIT : 15cm MAX

KAPACITETI : 10000mAH

HYRJE LIGHTNING : DC 5V - 2A / 9V - 2.4A

HYRJE TYPE-C : DC 5V - 3A / 9V - 2A / 12V - 1.5A

DALJE TYPE-C : DC 5V - 3A / 9V - 2.2A / 12V - 1.5A ( 20W MAX )

DALJE USB : DC 4.5V - 5A / 5V - 3A / 12V - 1.5A ( 22.5W MAX )

DALJE WIRELESS : 15W MAX

VECORI : VIDEOT LIVE NUK KANE QENE KURRE ME TE LEHTA,

DIZENJIM PRAKTIK ME 4 AKSESORE NE NJE,

BATERI E JASHTME ME KAPACITET 10000MAH DHE KARIKIM WIRELESS PER TE SIGURAR FUQI TE VAZHDUESHME DHE QETESI GJATE VIDEOVE LIVE TUAJAT,

DRITE LED E FUQISHME PER NDRICIM PERFEKT NE CDO AMBIENT DHE NE CDO KUSHT NDRICIMI,

TRIPOD PREJ PLASTIKE TE ZGJEDHUR, STATIK PER QENDRUESHMERI TE LARTE, DUKE E BERE NDRICIMIN ME STABEL DHE TE NJETRAJTSHEM, ME GJATESI TE RREGULLUESHME DHE RROTULLIM 90 GRADE I MBAJTESES, 

 

MIKROFONI I INTEGRUAR I RRETHUAR NGA SFUNGJER KUNDER ZHURMAVE TE PANEVOJSHME, JU MUNDESON CILESI AUDIO FANTASTIKE PER CDO PLATFORME,

 

Cmimi real Lek 18,500 Oferte Lek 12,000 Ulje 35%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%