Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Trekembesh (Tripod) Me Mbajtese Per Laptop

Trekembesh (Tripod) Me Mbajtese Per Laptop X
+
-
=

?
Porosit Tani

Trekembesh (Tripod) Me Mbajtese Per Laptop

Trekembesh (Tripod) Me Mbajtese Per Laptop
Trekembesh (Tripod) Me Mbajtese Per Laptop
Trekembesh (Tripod) Me Mbajtese Per Laptop
Trekembesh (Tripod) Me Mbajtese Per Laptop
Trekembesh (Tripod) Me Mbajtese Per Laptop
Trekembesh (Tripod) Me Mbajtese Per Laptop
Trekembesh (Tripod) Me Mbajtese Per Laptop
Trekembesh (Tripod) Me Mbajtese Per Laptop
Trekembesh (Tripod) Me Mbajtese Per Laptop
Trekembesh (Tripod) Me Mbajtese Per Laptop
Trekembesh (Tripod) Me Mbajtese Per Laptop
Trekembesh (Tripod) Me Mbajtese Per Laptop

Trekembesh (Tripod) Me Mbajtese Per Laptop

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : TREKEMBESH(TRIPOD) 

MATERIALI : ALUMIN I ZGJEDHUR & ABS

GJATESIA E TRIPODIT ( I PALOSUR ) : 79cm

GJATESIA E TRIPODIT ( I HAPUR ) : 122cm

DIAMETRI I KEMBEVE ( I HAPUR ) : 23mm

MBAJTESJA E LAPTOPIT : 40cm - 60cm

MODELE KU APLIKOHET : KAMERA GoPro , SLR , CELULAR (mbajtese per celular nuk vjene me paketimin)

VECORI :  JU MUNDESON TE BENI FOTO, VIDEO VETES APO NE GRUP LEHTESISHT,

VIDE UNVERSALE 1/4 INÇ E PERSHTATSHME PER SHUMICEN E KAMERAVE ME PESHE MAKSIMALE DERI NE 2Kg,

ALUMIN I ZGJEDHUR I FORTE POR SHUME I LEHTE ME PERMASA KOMPAKTE PER TU MBAJTUR ME VETE KUDO PER REGJISTRIMET TUAJA,

VIDE E POSACME PER TE FIKSUAR KAMEREN E VOGEL PER AKSION OSE MBAJTESEN E TELEFONIT,

DIZENJIM ME KOKE TE RROTULLUSHME 360° DUKE JU MUNDESUAR KEND FLEKSIBEL FOTOGRAFIMI OSE VIDEO,

MBESHTETESE JO RRESHQITESE PER ME SHUME QENDRUESHMERI GJATE BERJES SE FOTOS APO VIDEOS,

MBAJTESJA MUND TE RROTULLOHET DHE 90° PER REGJISTRIME VERTIKALE,

DOREZA NE KRAHUN E MAJTE JU MUNDESON LIRI PER DOREN E DJATHE TE KRYEJE FUNKSIONIN E SHKREPJE,

KEMBE ME GJATESI TE RREGULLUESHME FALE 3 SEKTOREVE TE TYRE, VENDOSINI KUDO DHE DO TE QENDROJNE PA PROBLEM,

MANIVELE E RROTULLUESHME DHE E RREGULLUESHME PER TE NGRITUR BAZEN BASHKE ME KAMEREN,

NIVEL ME BULZE UJI PER TE KONTROLLUAR GJITHMONE STABILITETIN DHE NIVELIMIN E TRIPODIT DHE KAMERES,

FALE MATERIALIT KUNDER UJIT MUND TE PERDORET EDHE NE AMBIENTE ME UJE APO NE KOHE SHIU,

E PAJISUR ME NJE CANTE PERSONALE PER LEHTESI TRANSPORTI KUDO,

Cmimi real Lek 7,300 Oferte Lek 6,500 Ulje 11%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%