Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Trekembesh ( Tripod ) Me Drite Rrethore Led Me Vend Per 3 Telefona Per Video Youtube, Tiktok Etj

Trekembesh ( Tripod ) Me Drite Rrethore Led Me Vend Per 3 Telefona Per Video Youtube, Tiktok Etj X
+
-
=

?
Porosit Tani

Trekembesh ( Tripod ) Me Drite Rrethore Led Me Vend Per 3 Telefona Per Video Youtube, Tiktok Etj

Trekembesh ( Tripod ) Me Drite Rrethore Led Me Vend Per 3 Telefona Per Video Youtube, Tiktok Etj
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite Rrethore Led Me Vend Per 3 Telefona Per Video Youtube, Tiktok Etj
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite Rrethore Led Me Vend Per 3 Telefona Per Video Youtube, Tiktok Etj
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite Rrethore Led Me Vend Per 3 Telefona Per Video Youtube, Tiktok Etj
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite Rrethore Led Me Vend Per 3 Telefona Per Video Youtube, Tiktok Etj
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite Rrethore Led Me Vend Per 3 Telefona Per Video Youtube, Tiktok Etj
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite Rrethore Led Me Vend Per 3 Telefona Per Video Youtube, Tiktok Etj

Trekembesh ( Tripod ) Me Drite Rrethore Led Me Vend Per 3 Telefona Per Video Youtube, Tiktok Etj

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : TREKEMBESH ( TRIPOD ) PER SELFIE OSE VIDEO

MATERIALI : PC +ALUMIN

GJATESIA E TRIPODIT : 50 - 200CM

FUQIA: 50W

OUTPUT : 2 x 5V / 2A

DIAMETRI I DRITES LED : 45 CM / 18INÇ

TEMPERATURA E DRITES : 3000 - 6000K

NDRICIMI : 1% - 100%

MBAJTESJA E PERSHTATSHME PER : 3 SMARTPHONES

VECORI : MBAJTESE TE POSACME PER TE FIKSUAR TELEFONAT, DERI NE 3 COPE 

DIZENJIM PER KEND FLEKSIBEL FOTOGRAFIMI

DRITE LED E FUQISHME NE FORME RRETHORE PER NDRICIM PERFEKT DHE TE NJETRATJSHEM

MBESHTETESE JO RRESHQITESE PER ME SHUME QENDRUESHMERI GJATE BERJES SE FOTOS APO VIDEOS,

Diametri i Drites
Cmimi real Lek 9,000 Oferte Lek 5,900 Ulje 34%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%