Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Trekembesh (Tripod) Me Drite Rrethore LED Per Ndricim Perfekt

Trekembesh (Tripod) Me Drite Rrethore LED Per Ndricim Perfekt X
+
-
=

?
Porosit Tani

Trekembesh (Tripod) Me Drite Rrethore LED Per Ndricim Perfekt

Trekembesh (Tripod) Me Drite Rrethore LED Per Ndricim Perfekt
Trekembesh (Tripod) Me Drite Rrethore LED Per Ndricim Perfekt
Trekembesh (Tripod) Me Drite Rrethore LED Per Ndricim Perfekt
Trekembesh (Tripod) Me Drite Rrethore LED Per Ndricim Perfekt
Trekembesh (Tripod) Me Drite Rrethore LED Per Ndricim Perfekt
Trekembesh (Tripod) Me Drite Rrethore LED Per Ndricim Perfekt
Trekembesh (Tripod) Me Drite Rrethore LED Per Ndricim Perfekt
Trekembesh (Tripod) Me Drite Rrethore LED Per Ndricim Perfekt
Trekembesh (Tripod) Me Drite Rrethore LED Per Ndricim Perfekt
Trekembesh (Tripod) Me Drite Rrethore LED Per Ndricim Perfekt
Trekembesh (Tripod) Me Drite Rrethore LED Per Ndricim Perfekt
Trekembesh (Tripod) Me Drite Rrethore LED Per Ndricim Perfekt
Trekembesh (Tripod) Me Drite Rrethore LED Per Ndricim Perfekt
Trekembesh (Tripod) Me Drite Rrethore LED Per Ndricim Perfekt
Trekembesh (Tripod) Me Drite Rrethore LED Per Ndricim Perfekt
Trekembesh (Tripod) Me Drite Rrethore LED Per Ndricim Perfekt
Trekembesh (Tripod) Me Drite Rrethore LED Per Ndricim Perfekt
Trekembesh (Tripod) Me Drite Rrethore LED Per Ndricim Perfekt
Trekembesh (Tripod) Me Drite Rrethore LED Per Ndricim Perfekt

Trekembesh (Tripod) Me Drite Rrethore LED Per Ndricim Perfekt

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : TREKEMBESH(TRIPOD) PER SELFIE OSE VIDEO

MODELI : B-10

MATERIALI : ABS + METAL

GJATESIA E TRIPODIT : 60cm - 110cm

FUQIA : 12W MAX

INPUTI : 5V / 2A

PERMASAT E DRITES : 20cm

NUMRI I LED-EVE : 72 COPE

TEMPERATURA : 2700 - 6500K

NDRICIMI : 1000 LUMEN

NIVELIMI I NDRICIMIT : 10 - 100%

VECORI : NDRICIMI PERFEKT NUK KA QENE KURRE ME I LEHTE DHE PRAKTIK,

DRITE RRETHORE LED TE FUQISHME PER CDO PERDORIM,

DIZENJIM ME KEND FLEKSIBEL DRITE,

GJATESI E RREGULLUESHME DHE RROTULLIM 360 GRADE I DRITES, 

TRIPOD PREJ METALI, STATIK PER QENDRUESHMERI TE LARTE, DUKE E BERE NDRICIMIN ME STABEL DHE TE NJETRAJTSHEM,

GRADIM I LEHTE I TEMPERATURES ( NGROHTESISE ) DHE NDRIMIT TE LEDEVE.

DIZENJIM I PALOSSHEM PER TE ZENE ME PAK VEND DHE PER TE BERE TRANSPORTIN ME TE LEHTE,

FUNKSIONON ME SE MIRI ME DY OSE TRE DRITA TE TJERA PER NDRICIM OPTIMAL,

Cmimi real Lek 4,200 Oferte Lek 3,000 Ulje 29%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%