Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Trekembesh (Tripod) Me Drite LED 18" Te Plote RGB 60W

Trekembesh (Tripod) Me Drite LED 18" Te Plote RGB 60W X
+
-
=

?
Porosit Tani

Trekembesh (Tripod) Me Drite LED 18" Te Plote RGB 60W

Trekembesh (Tripod) Me Drite LED 18" Te Plote RGB 60W
Trekembesh (Tripod) Me Drite LED 18" Te Plote RGB 60W
Trekembesh (Tripod) Me Drite LED 18" Te Plote RGB 60W
Trekembesh (Tripod) Me Drite LED 18" Te Plote RGB 60W
Trekembesh (Tripod) Me Drite LED 18" Te Plote RGB 60W
Trekembesh (Tripod) Me Drite LED 18" Te Plote RGB 60W

Trekembesh (Tripod) Me Drite LED 18" Te Plote RGB 60W

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : TREKEMBESH(TRIPOD) PER SELFIE OSE VIDEO

MATERIALI : ABS + PC

GJATESIA E TRIPODIT : 1.7m MAX

FUQIA: 60W MAX

INPUTI: 5V / 2A

DIAMETRI I DRITES : 45cm

TEMPERATURA : 3000-6500K

NIVELIMI I NDRICIMIT : 10 - 100%

VECORI : NDRICIMI IDEAL NUK KA QENE KURRE ME I LEHTE DHE PRAKTIK,

DRITE LED E FUQISHME PER CDO PERDORIM,

DIZENJIM ME KEND FLEKSIBEL DRITE DERI NE 360°,

GJATESI E RREGULLUESHME E TRIPODIT NGA 60-170cm,

TRIPOD STATIK PER QENDRUESHMERI TE LARTE, DUKE E BERE NDRICIMIN ME STABEL DHE TE NJETRAJTSHEM,

GRADIM I LEHTE I TEMPERATURES ( NGROHTESISE ) DHE NDERRIMIT TE LEDEVE.

E PAJISUR ME TELEKOMANDE PER NJE KONTROLL ME TE SHPEJTE TE FAKTOREVE TE NDRICIMIT,

FUNKSIONON ME SE MIRI ME DY OSE TRE DRITA TE TJERA PER NDRICIM OPTIMAL,

Cmimi real Lek 6,000 Oferte Lek 4,800 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%