Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mini Trekëmbesh (Tripod) Jmary Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR, Etj.

Mini Trekëmbesh (Tripod) Jmary Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR, Etj. X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mini Trekëmbesh (Tripod) Jmary Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR, Etj.

Mini Trekëmbesh (Tripod) Jmary Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR, Etj.
Mini Trekëmbesh (Tripod) Jmary Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR, Etj.
Mini Trekëmbesh (Tripod) Jmary Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR, Etj.
Mini Trekëmbesh (Tripod) Jmary Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR, Etj.
Mini Trekëmbesh (Tripod) Jmary Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR, Etj.
Mini Trekëmbesh (Tripod) Jmary Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR, Etj.
Mini Trekëmbesh (Tripod) Jmary Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR, Etj.
Mini Trekëmbesh (Tripod) Jmary Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR, Etj.
Mini Trekëmbesh (Tripod) Jmary Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR, Etj.
Mini Trekëmbesh (Tripod) Jmary Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR, Etj.
Mini Trekëmbesh (Tripod) Jmary Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR, Etj.
Mini Trekëmbesh (Tripod) Jmary Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR, Etj.
Mini Trekëmbesh (Tripod) Jmary Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR, Etj.
Mini Trekëmbesh (Tripod) Jmary Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR, Etj.
Mini Trekëmbesh (Tripod) Jmary Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR, Etj.

Mini Trekëmbesh (Tripod) Jmary Me Gjatësi Të Rregullueshme Për Kamera, Gopro, SLR, Etj.

Emri: Trekëmbësh (Tripod)

Marka: Jmary

Materiali: Alumin i zgjedhur & ABS

Gjatësia e Trekëmbëshit (I palosur): 32cm

Gjatësia e Trekëmbëshit (I hapur): 62cm

Pesha: 750g

Pesha mbajtëse maksimale: 4kg

Modele ku aplikohet: Kamera GoPro, SLR, Celular

Veçori:

• Ju mundëson të bëni foto, video vetes apo në grup lehtësisht,

• Vidë universale 1/4 inç e përshtatshme për shumicën e kamerave me peshë maksimale deri në 4Kg,

• Alumin i zgjedhur i fortë por shumë i lehtë me përmasa kompakte për tu mbajtur me vete kudo për regjistrimet tuaja,

• Vidë e posaçme për të fiksur kamerën e vogël për aksion ose mbajtësen e telefonit,

• Dizajn me kokë të rrotullushme 360° duke ju mundësuar kënd fleksibel fotografimi ose video,

• Mbështetëse jo rreshqitëse për më shumë qëndrueshmëri gjatë bërjes së fotos apo videos,

• Mbajtësa mund të rrotullohet dhe 90° për regjistrime vertikale,

• Dorëza në krahun e majtë ju mundëson liri për dorën e djathtë të kryejë funksionin e shkrepjes,

• Këmbë me gjatësi të rregullueshme falë 2 sektoreve të tyre, vendosini kudo dhe do të qëndrojnë pa problem,

• Manivele e rrotullueshme dhe e rregullueshme për të ngritur bazën bashkë me kamerën,

• Niveli me bulë uji për të kontrolluar gjithmonë stabilitetin dhe nivelimin e trekëmbëshit dhe kameras,

• Falë materialit kundër ujit mund të përdoret edhe në ambiente me ujë apo në kohë shiu,

• E pajisur me një çantë personale për lehtësi transporti kudo.

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 1,900 Ulje 37%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%