Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Toster Modern me Pamje Retro Klasike

Toster Modern me Pamje Retro Klasike X
+
-
=

?
Porosit Tani

Toster Modern me Pamje Retro Klasike

Toster Modern me Pamje Retro Klasike
Toster Modern me Pamje Retro Klasike
Toster Modern me Pamje Retro Klasike
Toster Modern me Pamje Retro Klasike
Toster Modern me Pamje Retro Klasike
Toster Modern me Pamje Retro Klasike
Toster Modern me Pamje Retro Klasike
Toster Modern me Pamje Retro Klasike

Toster Modern me Pamje Retro Klasike

Emri: Toster

Marka: XO

Materiali: SUS410

Fuqia: 850W

Përmasa: 274 x 194 x 194 mm

Pesha: 1.48kg

Veçori:

  • Pamje klasike që përshtatet me çdo ambient

  • Material cilësor i durueshëm ndaj përdorimit dhe i lehtë për t'u pastruar.

  • Me funksione enkas për një ditë produktive duke ju kursyer kohë në përgatitjen e ushqimit.

  • Produkt i certifikuar për cilësi dhe siguri me certifikata të shumëfishta.

  • Fikje automatike 
Cmimi real Lek 9,000 Oferte Lek 7,000 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga XO
Oferte
Mbajtese Tavoline Universale Xo Per Laptop, Tablet
xo
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,800 Ulje 32%
MIKROFON MINI PORTABEL XO QE KAPET TEK JAKA ME PORTE AUX 3.5MM / LIGHTNING / TYPE-C -2M
xo
Lek 1,000
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900
Oferte
Mini Projektor Yjesh XO Astronaut
xo
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 22%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%