Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Tharëse Flokësh Ultrasonike

Tharëse Flokësh Ultrasonike X
+
-
=

?
Porosit Tani

Tharëse Flokësh Ultrasonike

Tharëse Flokësh Ultrasonike
Tharëse Flokësh Ultrasonike
Tharëse Flokësh Ultrasonike
Tharëse Flokësh Ultrasonike
Tharëse Flokësh Ultrasonike
Tharëse Flokësh Ultrasonike
Tharëse Flokësh Ultrasonike

Tharëse Flokësh Ultrasonike

Emri: Tharëse flokësh

Marka: WIWU

Fuqia: 1500 - 1799W

Shpejtësia e fryrjes: 21 - 50 m/s

Gjatësia e kabëllit: 1.8m

Ngjyra: e bardhe / lejla / gri / roze

Veçori:
• Cilesi dhe pamje mahnitejse

• Pamje mbresëlënëse

•  Dizajn modern për përdorim të lehtë

• Super e fuqishme për t'ju kursyer kohë dhe energji

• Përmasë kompakte që nuk ju zë shumë vend

• Kapje magnetike e kokes së tharëses

Cmimi real Lek 10,000 Oferte Lek 8,500 Ulje 15%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte të reja
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Si Apple Watch
hoco
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 11%
Oferte
Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme
tjeter
Oferte Lek 17,000 Cmimi real Lek 18,900 Ulje 10%
Oferte
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale
tjeter
Oferte Lek 6,300 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 16%