Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Tharëse Flokësh Dyson Supersonic

Tharëse Flokësh Dyson Supersonic X
+
-
=

?
Porosit Tani

Tharëse Flokësh Dyson Supersonic

Tharëse Flokësh Dyson Supersonic
Tharëse Flokësh Dyson Supersonic
Tharëse Flokësh Dyson Supersonic
Tharëse Flokësh Dyson Supersonic
Tharëse Flokësh Dyson Supersonic
Tharëse Flokësh Dyson Supersonic
Tharëse Flokësh Dyson Supersonic
Tharëse Flokësh Dyson Supersonic
Tharëse Flokësh Dyson Supersonic
Tharëse Flokësh Dyson Supersonic
Tharëse Flokësh Dyson Supersonic
Tharëse Flokësh Dyson Supersonic

Tharëse Flokësh Dyson Supersonic

Emri: Tharëse flokësh Dyson Hair dryer

Marka: Dyson

Fuqia: 1600W

Shpejtësia e fryrjes: 21 - 50 m/s

Gjatësia e kabëllit: 2.8m

Ngjyra: si në foto

Veçori:
• Cilësi superiore.

• Pamje mbresëlënëse futuristike e Dyson Airwrap

•  Dizajn modern për përdorim të lehtë

• Super e fuqishme për t'ju kursyer kohë dhe energji

• Përmasë kompakte 9.7 x 7.8 x 24.5cm që nuk ju zë shumë vend

• Kapje magnetike e kokës së tharëses për montim të lehtë dhe rrotullim 360°.

• Zbut dhe fsheh majat fluturake të flokëve duke përdorur efektin Coanda.

• Bën tharjen e flokëve me fluks ajri të qetë dhe të kontrolluar, duke ndihmuar në krijimin e një përfundimi të butë dhe natyral.

• Me koka të ndryshme magnetike për tharje profesionale të çdo lloj floku dhe skalpi për një eksperiencë premium.

Cmimi real Lek 53,000 Oferte Lek 48,000 Ulje 9%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte të reja
Oferte
Kamera Sigurie Per Shtepi Hoco
hoco
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 22%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Si Apple Watch
hoco
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 11%
Oferte
Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme
tjeter
Oferte Lek 17,000 Cmimi real Lek 18,900 Ulje 10%