Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Tastiere Wireless Remax Per Kompjuter, Laptop, Telefon & Tablet

Tastiere Wireless Remax Per Kompjuter, Laptop, Telefon & Tablet X
+
-
=

?
Porosit Tani

Tastiere Wireless Remax Per Kompjuter, Laptop, Telefon & Tablet

Tastiere Wireless Remax Per Kompjuter, Laptop, Telefon & Tablet
Tastiere Wireless Remax Per Kompjuter, Laptop, Telefon & Tablet
Tastiere Wireless Remax Per Kompjuter, Laptop, Telefon & Tablet
Tastiere Wireless Remax Per Kompjuter, Laptop, Telefon & Tablet
Tastiere Wireless Remax Per Kompjuter, Laptop, Telefon & Tablet
Tastiere Wireless Remax Per Kompjuter, Laptop, Telefon & Tablet
Tastiere Wireless Remax Per Kompjuter, Laptop, Telefon & Tablet
Tastiere Wireless Remax Per Kompjuter, Laptop, Telefon & Tablet
Tastiere Wireless Remax Per Kompjuter, Laptop, Telefon & Tablet

Tastiere Wireless Remax Per Kompjuter, Laptop, Telefon & Tablet

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI: TASTIERE WIRELESS

MATERIALI : PC + SILIKON

PERMASA : 360 x 187 x 18.5mm

MENYRA E LIDHJES : 2.4GHz RF WIRELESS + BLUETOOTH

KAPACITETI I BATERISE : 3 x AAA

VECORI : DIZENJIM FANTASTIK DHE SERIOZ, PERFEKT PER ZYRA APO PREZANTIME,

BUTONA INDIVIDUAL LOW PROFILE ME DIZENJIMIN SI GERSHERE TE TASTEVE,

VEND I POSACEM PER TE MBESHTETUR TELEFONIN OSE TABLETIN TUAJ,

TASTE CILESOR ME NDJESI MEKANIKE, RROTULL VOLUMI PER LEHTESI,

TE BALANCUAR QE REAGOJNE SHPEJT PAVARESISHT SE NE CILEN PJESE TE BUTONIT SHTYPNI,

PESHE E LEHTE PER TRANSPORTIN TE LEHTE DHE PER PERDORIM NE CDO AMBIENT

E PAJISUR ME KEMBE TE GOMUAR KUNDER RRESHKITJES NE TE GJITHA SIPERFAQET QE E VENDOSNI TASTIEREN,

Cmimi real Lek 6,000 Oferte Lek 4,900 Ulje 18%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Cover iPad dhe Tablet
Oferte
Cover Flip Wiwu Per Ipad 10.2" / 10.9'' / 11 Pro 2020
wiwu
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 25%