Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Tastierë Wireless me Touchpad e Palosshme me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon

Tastierë Wireless me Touchpad e Palosshme me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon X
+
-
=

?
Porosit Tani

Tastierë Wireless me Touchpad e Palosshme me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon

Tastierë Wireless me Touchpad e Palosshme me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon
Tastierë Wireless me Touchpad e Palosshme me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon
Tastierë Wireless me Touchpad e Palosshme me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon
Tastierë Wireless me Touchpad e Palosshme me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon
Tastierë Wireless me Touchpad e Palosshme me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon
Tastierë Wireless me Touchpad e Palosshme me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon
Tastierë Wireless me Touchpad e Palosshme me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon
Tastierë Wireless me Touchpad e Palosshme me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon

Tastierë Wireless me Touchpad e Palosshme me Bluetooth Për Laptop / Tablet / Telefon

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

Emri: Tastierë Wireless

Materiali: Aliazh Alumini + PC

Përmasat (e palosur): 17.8 x 10 x 1.8 cm

Përmasat (e hapur): 35.8 x 10 x 0.9 cm

Mënyra e Lidhjes: Bluetooth

Kapaciteti i Baterisë: 180mAh

Distanca e Transmetimit: 8 - 10m

Koha: 2 orë në karikim / 80 orë përdorim konstant / standby 60 ditë

Pesha: 208g

Veçori:

 • Dizajn fantastik dhe unik me palosje për transportim sa më të lehtë.

 • Përvojë e mahnitshme e shkrimit falë butonave me dizajn unik të mysët.

 • Butona të balancuar që reagojnë shpejt, pavarësisht se në cilën pjesë të butonit shtypni.

 • Pamje serioze, perfekt për zyra apo prezantime.

 • Me mousepad në anën e djathtë me butona sikur një maus i vërtetë.

 • Peshë super e lehtë dhe përmasë kompakte për ta mbajtur me vete pa asnjë pengesë.

 • Kalon në sleep mode pas 10 minutave mospërdorimi për të kursyer bateri.

 • Përshtatje e gjerë për lidhje me Bluetooth me sisteme të ndryshme operative si Windows, Android, Mac, iOS.


Nëse hasni ndonjë problem me këtë tastierë, ju lutemi ta karikoni fillimisht plotësisht. Bateri shumë e ulët mund të shkaktojë probleme.

Cmimi real Lek 6,500 Oferte Lek 4,900 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Cover iPad dhe Tablet
Oferte
Cover Flip Wiwu Per Ipad 10.2" / 10.9'' / 11 Pro 2020
wiwu
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 25%