Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Tastiere E Vogel Me Bluetooth Hoco

Tastiere E Vogel Me Bluetooth Hoco X
+
-
=

?
Porosit Tani

Tastiere E Vogel Me Bluetooth Hoco

Tastiere E Vogel Me Bluetooth Hoco
Tastiere E Vogel Me Bluetooth Hoco
Tastiere E Vogel Me Bluetooth Hoco
Tastiere E Vogel Me Bluetooth Hoco
Tastiere E Vogel Me Bluetooth Hoco
Tastiere E Vogel Me Bluetooth Hoco
Tastiere E Vogel Me Bluetooth Hoco
Tastiere E Vogel Me Bluetooth Hoco
Tastiere E Vogel Me Bluetooth Hoco
Tastiere E Vogel Me Bluetooth Hoco
Tastiere E Vogel Me Bluetooth Hoco

Tastiere E Vogel Me Bluetooth Hoco

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI: TASTIERE WIRELESS

MARKA: HOCO

MATERIALI : ABS + PU

PERMASA : 248 x 151 x 8mm

VERSIONI BLUETOOTH: V5.0

KAPACITETI I BATERISE: 500mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM ME NDRICUESIT NDEZUR 5 ORE / PA NDRICUESIT DERI NE 30 DITE

VECORI : SUPER TASTIERE ME BLUETOOTH PER TU LIDHUR ME TELEFON, TABLET, LAPTOP ETJ.

DIZENJIM FANTASTIK ME NDRICUES ME 7 NGJYRA,

BUTONA INDIVIDUAL ME TASTA GERSHERE, PER PERFORMANCE MAKSIMALE DHE NDJESI PROFESIONALE,

BUTONA TE BALANCUAR QE REAGOJNE SHPEJT PAVARESISHT SE NE CILEN PJESE TE BUTONIT SHTYPNI,

PERMASA KOMPAKTE DHE ERGONOMIKE PER TA PERDORUR NE REHATI MAKSIMALE DHE PA LODHJE,

E PAJISUR ME KEMBE TE GOMUAR KUNDER RRESHKITJES NE TE GJITHA SIPERFAQET QE E VENDOSNI TASTIEREN

Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 3,900 Ulje 29%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga HOCO
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth GS Si Apple Watch
hoco
Oferte Lek 2,900 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 42%
Oferte
Adaptor Audio 3.5mm MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 2,300 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 34%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco Me Cover Silikoni
hoco
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 33%