Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Syze Dielli Me Bokse Me Bluetooth XO

Syze Dielli Me Bokse Me Bluetooth XO X
+
-
=

?
Porosit Tani

Syze Dielli Me Bokse Me Bluetooth XO

Syze Dielli Me Bokse Me Bluetooth XO
Syze Dielli Me Bokse Me Bluetooth XO
Syze Dielli Me Bokse Me Bluetooth XO
Syze Dielli Me Bokse Me Bluetooth XO
Syze Dielli Me Bokse Me Bluetooth XO
Syze Dielli Me Bokse Me Bluetooth XO
Syze Dielli Me Bokse Me Bluetooth XO

Syze Dielli Me Bokse Me Bluetooth XO

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : SYZE DIELLI ME BLUETOOTH

MARKA : XO

MATERIALI : PC + TAC

BLUETOOTH : V5.0 + EDR

KAPACITETI I BATERISE : 120mAh

KOHA : RRETH 2 ORE NE KARIKIM / RRETH 3-4 ORE NE PERDORIM

VECORI : E ARDHMJA ESHTE KETU,

SYZE DIELLI ME BLUETOOTH,

DY BOKSE SUPER TE VEGJEL POR TE FUQISHEM NE TE DY ANET E SKELETIT,

LENTE TE CILESISE USHTARAKE ME TE LARTE ME DIZAJN OPTIK,

DIZAJN ERGONOMIK DHE MODERN, PESHE SUPER E LEHTE SA DO TE HARRONI QE I KENI VENDOSUR, STRUKTURE RIGOROZE DHE E SIGURTE DHE ME LEVIZJE TE SHPESHTA TE KOKES,

KRYENI THIRRJE APO DEGJONI MUZIKE KUDO QE NDODHENI, DUKE U MBROJTUR NGA DIELLI NGA E NJEJTA GJE

SUPORTON SHUMICEN E VIDEO VR/3D CARDBOARD NE TREG, QOFSHIN NGA APLIKACIONE APO YOUTUBE,

Cmimi real Lek 8,000 Oferte Lek 5,900 Ulje 26%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%