Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Super Platforme Per Video Produktesh 360°

Super Platforme Per Video Produktesh 360° X
+
-
=

?
Porosit Tani

Super Platforme Per Video Produktesh 360°

Super Platforme Per Video Produktesh 360°
Super Platforme Per Video Produktesh 360°
Super Platforme Per Video Produktesh 360°
Super Platforme Per Video Produktesh 360°
Super Platforme Per Video Produktesh 360°
Super Platforme Per Video Produktesh 360°
Super Platforme Per Video Produktesh 360°
Super Platforme Per Video Produktesh 360°
Super Platforme Per Video Produktesh 360°
Super Platforme Per Video Produktesh 360°
Super Platforme Per Video Produktesh 360°
Super Platforme Per Video Produktesh 360°
Super Platforme Per Video Produktesh 360°
Super Platforme Per Video Produktesh 360°
Super Platforme Per Video Produktesh 360°

Super Platforme Per Video Produktesh 360°

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : PLATFORME PER VIDEO

MATERIALI : METAL + ABS + ALIAZH ALUMINI

DIAMETRI I MBAJTESES : 40cm

KAPACITETI MBAJTES : 3KG

PESHA : 4.6KG

VECORI : ARTI I FOTOGRAFIMIT TE PRODUKTEVE NE NJE NIVEL PROFESIONAL

VIDE UNVERSALE 1/4 INÇ E PERSHTATSHME PER SHUMICEN E KAMERAVE ME PESHE MAKSIMALE DERI NE 1.5Kg,

MONTOHET DHE PERDORET SUPER LEHTE DUKE JU DHENE REZULTATE TE MAHNITSHME NE NJE KOHE TE SHKURTER

ALUMIN DHE INOKS I ZGJEDHUR, I FORTE POR SHUME I LEHTE ME PERMASA KOMPAKTE PER TU MBAJTUR ME VETE KUDO PER REGJISTRIMET TUAJA,

VIDE E POSACME PER TE FIKSUAR KAMEREN E VOGEL PER AKSION OSE MBAJTESEN E TELEFONIT,

DIZENJIM ME KOKE TE RROTULLUSHME  DUKE JU MUNDESUAR KEND FLEKSIBEL FOTOGRAFIMI OSE VIDEO,

MBESHTETESE JO RRESHQITESE PER ME SHUME QENDRUESHMERI GJATE BERJES SE FOTOS APO VIDEOS,

PLATFORMA MONTOHET NE TRIPOD ME VIDE 3/8" PER FOTOGRAFIM OSE VIDEO NE LARTESI 

FALE MATERIALIT KUNDER UJIT MUND TE PERDORET EDHE NE AMBIENTE ME UJE APO NE KOHE SHIU,

KA 1KG KUNDERPESHE NE RAST SE PERDORET KAMERA PER REGJISTRIM NE VEND TE TELEFONIT

Cmimi real Lek 11,000 Oferte Lek 7,500 Ulje 32%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%