Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme 10000mah / 20000mah 22.5w Super Mini Fast Charge

Bateri E Jashtme 10000mah / 20000mah 22.5w Super Mini Fast Charge X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme 10000mah / 20000mah 22.5w Super Mini Fast Charge

Bateri E Jashtme 10000mah / 20000mah 22.5w Super Mini Fast Charge
Bateri E Jashtme 10000mah / 20000mah 22.5w Super Mini Fast Charge
Bateri E Jashtme 10000mah / 20000mah 22.5w Super Mini Fast Charge
Bateri E Jashtme 10000mah / 20000mah 22.5w Super Mini Fast Charge
Bateri E Jashtme 10000mah / 20000mah 22.5w Super Mini Fast Charge
Bateri E Jashtme 10000mah / 20000mah 22.5w Super Mini Fast Charge
Bateri E Jashtme 10000mah / 20000mah 22.5w Super Mini Fast Charge
Bateri E Jashtme 10000mah / 20000mah 22.5w Super Mini Fast Charge

Bateri E Jashtme 10000mah / 20000mah 22.5w Super Mini Fast Charge

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : BASEUS

KAPACITETI : 10000mAH

HYRJE USB TYPE-C : DC 5V / 2A MAX

DALJE TYPE-C : DC 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A

USB: 4.5V/5A; 5V/4.5A; 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A

PERMASA : 105*54*17mm

PESHA : 180g

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, JETEGJATE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

MUND TE KARIKOHET VETE DHE TE KARIKOJE PAISJE NJEKOHESISHT

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

DIZENJIM I ME PERMASE TE VOGEL DHE TE HOLLE, I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE

VESHJE MATTE KUNDER SHENJAVE TE GISHTAVE

INDIKATORI LED TREGON NIVELIN E BATERISE

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE

MODELI
Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,700 Ulje 10%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%