Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Super Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Remax Dhe Per Telefonata Hd

Super Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Remax Dhe Per Telefonata Hd X
+
-
=

?
Porosit Tani

Super Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Remax Dhe Per Telefonata Hd

Super Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Remax Dhe Per Telefonata Hd
Super Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Remax Dhe Per Telefonata Hd
Super Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Remax Dhe Per Telefonata Hd
Super Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Remax Dhe Per Telefonata Hd
Super Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Remax Dhe Per Telefonata Hd
Super Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Remax Dhe Per Telefonata Hd

Super Kufje Cift Me Bluetooth V5.0 Remax Dhe Per Telefonata Hd

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

KUJDES : MOS PERDORNI KOKE KARIKIMI TE FUQISHME FAST ,

PERDORNI KOKE NORMALE 2-2.1A

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

MATERIALI: PLASTIK + SILIKON

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 5.0 + EDR

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FREKUENCA: 20 - 20k Hz

PESHA: 50g

PERMASAT50 x 41 x 23mm

MIKROFON: PO

KAPACITETI I BATERISE : 120 mAh

KOHA PER KUFJET ( NJE KARIKIM I VETEM ) : DERI NË 15 ORË KOHË DËGJIMI, DERI NË 16.5 ORË KOHË BISEDE

KOHA PER KUFJET ( STANDY DHE KARIKIM ) : DERI NE 150 ORE NE STANDBY DHE RRETH 1.5 ORE NE KARIKIM.

VECORI : CLIESI SHUME E MIRE,

LIDHJE SHUME PRAKTIKE, FALE SENSOREVE INTELIGJENT QE BEJNE LIDHJE ME NJERI TJETRIN DHE ME PAJISJEN TUAJ ME ANE TE BLUETOOTH,

KUFJET PERDOREN LIRSHEM NJERA APO TE DYJA KUFJET NJEHERESH DHE MUND TE LUANI OSE KALONI PERPARA KUR DEGJONI MUZIKE ME BUTONAT NE TRUPIN E PAJISJES,

KARIKONI SHPEJT KUFJET ME MBAJTESEN E KARIKIMIT ME INDIKATOR LED I CILI TREGON STATUSIN E BATERISE, MUND TE PERDRONI PORTEN LIGHTNING PER TE KARIKUAR MBROJTESEN

 

Cmimi real Lek 6,000 Oferte Lek 4,800 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 5,000 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 23%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth AceFast
acefast
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,200 Ulje 21%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 6,000 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 20%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth P47
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 52%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth Baseus Bowie D05
baseus
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 18%