Super Boks Me Bluetooth Remax Me Drite Shumengjyreshe

Super Boks Me Bluetooth Remax Me Drite Shumengjyreshe
Super Boks Me Bluetooth Remax Me Drite Shumengjyreshe
Super Boks Me Bluetooth Remax Me Drite Shumengjyreshe
Super Boks Me Bluetooth Remax Me Drite Shumengjyreshe
Super Boks Me Bluetooth Remax Me Drite Shumengjyreshe
Super Boks Me Bluetooth Remax Me Drite Shumengjyreshe
Super Boks Me Bluetooth Remax Me Drite Shumengjyreshe
Super Boks Me Bluetooth Remax Me Drite Shumengjyreshe
Super Boks Me Bluetooth Remax Me Drite Shumengjyreshe
Super Boks Me Bluetooth Remax Me Drite Shumengjyreshe

Super Boks Me Bluetooth Remax Me Drite Shumengjyreshe

Cmimi real Lek 7,500 Oferte Lek 6,500 Ulje 13%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

MODELI : RB-M45

MATERIALI : ABS

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 20mm

FUQIA E BOKSIT : 5W

FREKUENCA E PERGJIGJES : 120Hz - 20KHz

NDJESHMERIA : >70db

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 5 ORE / STANDBY RRETH 48 ORE

PERMASA : 205 x 99.2 x 205mm

LIDHJE : ME BLUETOOTH DHE AUX

NGJYRA :  E BARDHE

VECORI :  PERMASA TE VOGLA, POR BOKS SHUME I FUQISHEM,

SUPORTON SHUMICEN E PAJISJEVE ME BLUETOOTH,

TINGULL I QARTE NGA BOKSI I FUQISHEM,

SUPORTON BLUETOOTH 4.2, RADIO FM DHE OPSION PER ALARM, 

PAMJE FANTASTIKE MINIMALISTIKE PER CDO AMBIENT,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-609 Me Drita Led
t&g
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Boks Me Bluetooth T&g Tg-174 Me Alarm
t&g
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 20%
Oferte
Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta
remax
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 4,600 Ulje 24%