Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Stacion Karikimi 40W me 5 Porta dhe 5 Mbajtëse Telefoni/Tableti

Stacion Karikimi 40W me 5 Porta dhe 5 Mbajtëse Telefoni/Tableti X
+
-
=

?
Porosit Tani

Stacion Karikimi 40W me 5 Porta dhe 5 Mbajtëse Telefoni/Tableti

Stacion Karikimi 40W me 5 Porta dhe 5 Mbajtëse Telefoni/Tableti
Stacion Karikimi 40W me 5 Porta dhe 5 Mbajtëse Telefoni/Tableti
Stacion Karikimi 40W me 5 Porta dhe 5 Mbajtëse Telefoni/Tableti
Stacion Karikimi 40W me 5 Porta dhe 5 Mbajtëse Telefoni/Tableti
Stacion Karikimi 40W me 5 Porta dhe 5 Mbajtëse Telefoni/Tableti
Stacion Karikimi 40W me 5 Porta dhe 5 Mbajtëse Telefoni/Tableti
Stacion Karikimi 40W me 5 Porta dhe 5 Mbajtëse Telefoni/Tableti
Stacion Karikimi 40W me 5 Porta dhe 5 Mbajtëse Telefoni/Tableti
Stacion Karikimi 40W me 5 Porta dhe 5 Mbajtëse Telefoni/Tableti
Stacion Karikimi 40W me 5 Porta dhe 5 Mbajtëse Telefoni/Tableti
Stacion Karikimi 40W me 5 Porta dhe 5 Mbajtëse Telefoni/Tableti
Stacion Karikimi 40W me 5 Porta dhe 5 Mbajtëse Telefoni/Tableti
Stacion Karikimi 40W me 5 Porta dhe 5 Mbajtëse Telefoni/Tableti
Stacion Karikimi 40W me 5 Porta dhe 5 Mbajtëse Telefoni/Tableti
Stacion Karikimi 40W me 5 Porta dhe 5 Mbajtëse Telefoni/Tableti
Stacion Karikimi 40W me 5 Porta dhe 5 Mbajtëse Telefoni/Tableti
Stacion Karikimi 40W me 5 Porta dhe 5 Mbajtëse Telefoni/Tableti
Stacion Karikimi 40W me 5 Porta dhe 5 Mbajtëse Telefoni/Tableti

Stacion Karikimi 40W me 5 Porta dhe 5 Mbajtëse Telefoni/Tableti

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI ME SHUME PORTA

MARKA : ORICO

MATERIALI : PC + ABS

HYRJE : AC 100 - 240V

DALJE USB : 5 x 5V - 2.4A ( 40W MAX )

PERMASA :  125 x 100 x 62 mm

GJATESIA E KABLLIT : 1.2m

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

REZISTENT NDAJ NXEHTESISE DHE ZJARRIT,

I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

NJOHJE INTELIGJENTE E PAJISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE,

DEZENJIM PRAKTIK PER TE ZENE PAK VEND DUKE PLOTESUAR SHUME NEVOJA,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT DHE E PAISJES,

MBERSHTETESE PREJ SILIKONI PER QENDRUESHME NE CDO SIPERFAQE,

MUND TE KARIKOJE SHPEJT SHUME PAISJE NJEKOHESISHT,

PERFEKTE PER CDO AMBJENT NE SHTEPI, ZYRE APO KUDO TJETER

Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 3,500 Ulje 36%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Karikues I Shpejte Pd 18w Moxom Type-c Dhe Lightning
moxom
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 23%