Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Pro 3 Me 3 Akse

Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Pro 3 Me 3 Akse X
+
-
=

?
Porosit Tani

Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Pro 3 Me 3 Akse

Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Pro 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Pro 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Pro 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Pro 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Pro 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Pro 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Pro 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Pro 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Pro 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Pro 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Pro 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Pro 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Pro 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Pro 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Pro 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Pro 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Pro 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Pro 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Pro 3 Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Pro 3 Me 3 Akse

Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Pro 3 Me 3 Akse

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : STABILIZUES VIDEOJE GIMBAL

MARKA : HOHEM

MATERIALI : ABS + PC

PERMASAT E KAMERES SE SUPORTUAR : 48 x 32mm

BATERIA: 3600mAh

PESHA E GIMBALIT : 361g

PESHA E LEJUAR : 150g

NGJYRA : E ZEZE

KUADRATIM : PAN 600° / ROLL & TILT 320°

KOHA KARIKIMIT: 3 ORE / PERDORIM 6 ORE ME WIFI NDEZUR / DERI NE 12 ORE ME WIFI FIKUR

SUPORTON : SHUMICEN E KAMERAVE SPORTIVE,

VECORI : DIZENJIM PRAKTIK ME PAMJE MODERNE,

PERSHTATET ME SHUMICEN E KAMERAVE SPORTIVE,

KOKE E RROTULLUESHME ME KEND TE RREGULLUESHEM,

PERMASE KOMPAKTE ME PESHE TE LEHTE,

NDERTIM I FORTE ME PLASTIKE SPECIALE TE STAZHONUAR,

STABILIZIM DHE QENDRUESHMERI SUPERIORE FALE CIPIT TE FJALES SE FUNDIT

Cmimi real Lek 14,500 Oferte Lek 11,000 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Drite LED Profesionale Godox 150W
godox
Oferte Lek 79,900 Cmimi real Lek 92,000 Ulje 13%
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Mini
dji
Oferte Lek 38,900 Cmimi real Lek 45,900 Ulje 15%
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
dji
nga Lek 49,900
Oferte
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
godox
Oferte Lek 58,900 Cmimi real Lek 65,000 Ulje 9%