Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Multi Me 3 Akse

Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Multi Me 3 Akse X
+
-
=

?
Porosit Tani

Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Multi Me 3 Akse

Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Multi Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Multi Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Multi Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Multi Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Multi Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Multi Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Multi Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Multi Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Multi Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Multi Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Multi Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Multi Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Multi Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Multi Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Multi Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Multi Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Multi Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Multi Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Multi Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Multi Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Multi Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Multi Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Multi Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Multi Me 3 Akse

Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Multi Me 3 Akse

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : STABILIZUES VIDEOJE GIMBAL

MARKA : HOHEM

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + ABS + PC

PERMASAT ( I HAPUR ) : 337 x 107 x 51 mm

GJERESIA E TELEFONIT: 55 - 90mm MAX

BATERIA: 3600mAh

PESHA E GIMBALIT : 530g

PESHA E LEJUAR : 400g

NGJYRA : E ZEZE

KUADRATIM : PAN 600° / ROLL & TILT 320°

KOHA KARIKIMIT: 3 ORE / PERDORIM 8 ORE

SUPORTON : SHUMICEN E TELEFONAVE DHE KAMERAVE SPORTIVE,

VECORI : DIZENJIM PRAKTIK ME PAMJE MODERNE,

PERSHTATET ME SHUMICEN E TELEFONAVE DHE KAMERAVE SPORTIVE,

KOKE E RROTULLUESHME ME KEND TE RREGULLUESHEM,

PERMASE KOMPAKTE ME PESHE TE LEHTE,

NDERTIM I FORTE ME PLASTIKE SPECIALE TE STAZHONUAR,

STABILIZIM DHE QENDRUESHMERI SUPERIORE FALE CIPIT TE FJALES SE FUNDIT

Cmimi real Lek 18,000 Oferte Lek 16,500 Ulje 8%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale
tjeter
Oferte Lek 6,300 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 16%